Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Rares Vulpe [Rares / ID: 6214]


vulperares
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rares
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Vaslui 
  • Cu ce va ocupati: Stundent
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai, sunt foarte activ pe server, cunosc regulamentul si dimineata, de obicei nu sunt membrii staff activi, eu sunt mai mereu on si pot ajuta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt din vaslui :]] am aproape 500 de ore pe fivem si imi place sa fac rp. Vreau sa am un grad staff pentru ca am patit de multe ori sa nu fie membrii staff on..

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rares Vulpe
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rares.vpe
  • Ore jucate pe server: 121h 30m
  • De cat timp jucati pe server: De 121h si 30m =]]
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pe noapte, si , cam toata noaptea.
  • Sanctiuni anterioare pe server: warn-uri din prostie de cand eram la inceput. o data un frp si o data cica am chemat admin si am dat disconnect, nici eu nu stiu, sincer.
  • ID-ul din joc: 6214
  • Averea detinuta in joc: 272k un mclaren MP40 mai important.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta dimineata, dupa cum am spus, nu prea sunt membrii staff intre orele 3:00 si 7:00
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ii ajuta pe cei care fac ticket, in caz de fail rp , in caz de alte chestii non-rp si bug-uri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da. OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share