Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Pacanea Darius [65159]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Pacanea
  • 1.2 Prenume:Darius
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:23 
  • 1.5 Înălțime:190
  • 1.6 Greutate:65
  • 1.7 Naționalitate:roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da, sunt un cetatean legal al comunei Los Santos
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu, Nu sufar de nicio boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu deoarece nu sufar de nicio boala 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost areastat pentru o crima
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu,nu cred ca am fost arestat deoarece nu am mai fost ceva timp in oras si nu imi mai aduc aminte
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,nu am consumat substante interzise
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificațiNu,nu cred ca am primit vreo contraventie deoarece nu am mai fost ceva timp in oras si nu imi mai aduc aminte
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu, nu mi-a fost niciodata permisul suspendat
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da sunt capabil sa comunic in Lima Romana verbal cat si in scris
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da mai stiu si putina engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu acesta este primul CV
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu am mai fost decat in frizerii pana acum
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Frizerie daca se ia in calcul si am fost acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Frizer 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatul Departamentului Medical Los Santos deoarece cand eram mai mic bunicul meu avea probleme cu inima, iar acesta intr-o seara a facut un accident vascular cerebral am sunat la 112, iar medici s-au miscat foarte greu intr-un final cand au ajuns bunicul meu nu mai avea puls a fost transportat de urgenta la spital de acolo aflandu-se ca acesta a decedat si acum ca pot deveni si eu medic vreau sa scap de aceste cazuri nefericite.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu cred ca ma pot diferentia fara de ceilalti candidati prin faptul ca eu am avut un eveniment tragic in familie cu bunicul meu si de atunci am fost foarte motivat sa devin si eu medic. Am terminat faculcatea de medicina cu note foarte bune si de cand am incercat sa ii salvez viata bunicului meu pana au venit medici am ramas cu o simpatie fata de oameni si nu ceva experienta in domeniu.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Darius
  • 4.2 Vârsta: aproape 14 
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Galati 
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:de cam 7 luni 
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de cam 2 saptamani 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 30
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:65159 
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3-4 ore pe zi cand am scoala. Cand nu am scoala cam toata ziua
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu am avut nicio sanctiune 
  • 5.0 Alte informații:nu am alte informatii
Link to comment
Share on other sites

BIROUL DE RESURSE UMANE - Spitalul Județean de Urgențe Viceroy

 

Buna ziua,

Dorim să vă aducem la cunoștință că CV-ul dumneavoastră a fost analizat de către specialiștii noștri din cadrul departamentului de resurse umane rezultatul fiind unul negativ, astfel ați fost declarat RESPINS!

Pentru informații suplimentare nu ezitați să ne contactați: Allin#4367

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share