Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gica Popa [ MihaiMA10 / 279 ]


MihaiMA10
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Alexoiu Mihai
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Targu-Jiu
Cu ce va ocupati:Studiez la colegiul national Ecaterina Teodoroiu profil real, specialitatea Mate-Info 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Parerea mea este ca merit sa primesc aceasta funtie deoarece am ajutat oameni ooc si fara aceasta functie si vreau sa ajut staff-ul sa sanctioneze playerii care incalca regulile.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Alexoiu Mihai, am 16 ani, studiez la Colegiul National Ecaterina Teodoroiu pe profilul real, specialitatea Mate-Info in clasa a 10-a. Practic baschet de performanta de aproape 9 ani, imi place sa imi petrec timpul liber jucand baschet sau iesind cu prietenii, dar si la PC in mare parte pe FiveM.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Gica Popa
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):mihai.alexoiu
Ore jucate pe server:167 de ore
De cat timp jucati pe server: aproximativ 2 luni, 2 luni si putin.
Cat timp acordati serverului pe zi: Avand in vedere ca incepe scoala in cateva zile maxim 2-3 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
ID-ul din joc:279
Averea detinuta in joc: Detin un Mclaren MP4, un BMW f10, un motocross si in banca 495.000
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):NU
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Sincer nu ma plang de Staff-ul care e acum,adica toti isi fac treaba foarte bine si nu as avea ce face diferit,vreau doar sa ajut playerii noi sau cei care intampina cate o problema. Am zis ca daca tot trebuie sa fiu activ pentru factiunea in care sunt,in care am o reputatie buna, pot sa fiu activ si ca helper pentru a ajuta oamenii
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor playerilor adica, daca intr-o actiune roleplay cineva incalca o regula, helper are datoria de a explica calm, cu cap, fara sa jigneasca acea persoana si de a o sanctiona in functie de gravitatea faptei sau de ajuta playerii cei noi daca au o nelamurire sau vreo intrebare.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, am OBS.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share