Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alexandru Oprea [ Alex123 / ID DIN JOC 4509 ]


Alex123
 Share

Recommended Posts

numele real: Alexandru oprea
Varsta reala: 15
Orasul unde traiti: in liverpool
Cu ce va ocupati:Scoala
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da 
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:nu vreau sa mint nu cunosc la perfectiune 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Vreau sa devin helper, pentru ca vreau sa incerc ceva nou, o experienta mai placuta. Imi place sa ajut player-ii cei noi, cei ce abia au intrat in lumea virtuala. Vreau sa-i indrept spre calea cea buna

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat de treaba , glumet, stiu sa tin un secret si dau cu respect la toata lumea si stau mult la pc.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Alexandru Daniel
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Venom
Ore jucate pe server:174h
De cat timp jucati pe server:de 2-3 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
Sanctiuni anterioare pe server:nu am avut 
ID-ul din joc: 4509
Averea detinuta in joc:61200
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:pai asi sta sa ascult playerii mai mult si sa le explic ce sa faca pe srv 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa intretinerea server-ului Acesta are grija, ca orice player nou, sa fie ajutat oricand are nevoie
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da pot filma cu nvidia 
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share