Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Fernando Rivadeneira [100]


KapKanOS
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Catalin
  • Varsta reala: Am varsta de 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Sunt din Constanta, dar in prezent locuiesc in Bristol, Anglia.
  • Cu ce va ocupati: Sunt student, la un liceu de informatica din Anglia.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt constient de acest lucru, insa daca voi obtine aceasta functie voi fii foarte serios si foarte corect.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunoscut foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece joc de foarte mult timp pe acest comunitate si cred ca in atata timp am capatat experienta necesara pentru a aplica la functia de helper, si mai ales pentru ca stiu foarte bine sa rolez, sau sa ajut pe cineva daca este in pericol, stiu foarte bine ce sa fac in orice situatie Roleplay.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In primul rand vreau sa precizez faptul ca-mi plac foarte mult jocurile video, imi place sa ma duc la sala, si imi place foarte mult sa ies afara cu prietenii. Sunt un baiat glumet si foarte saritor, si pot purta orice tip de conversatie. Nu sunt genul de persoana care sa se supere foarte repede, insa daca vreodata ma vezi suparat prefer sa fiu lasat in pace cateva minute pana imi trece, iar dupa imi poti spune orice.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Fernando Rivadeneira
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KapKan
  • Ore jucate pe server: Am 162 de ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe aceasta comunitate inainte de ultimul wipe, de cand inca eram masinile din Vanilla.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord in jur de 2-3 ore pe zi, cateodata chiar si mai mult depinde de timpul meu liber.
  • Sanctiuni anterioare pe server: In primele zile de cand m-am apucat de server asta inseamna dupa wipe, am facut: no fear, deoarece eram tocmai la inceput si nu am stiu exact cum sta treaba cu Roleplay-ul, si iar celalta sactiune este: Vorbit ooc pe voicechat, deoarece aveam un bug la masina si am vorbit cu prietenul meu despre asta pe voicechat, noi vorbind ooc nu IC.
  • ID-ul din joc: 100
  • Averea detinuta in joc: Detin aproximativ 5-6 masini si suma de 82.000Ron in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, doar ca nu am prea vorbit pe chat-ul ooc sau nu sunt renumit pentru foarte mult Roleplay pe server, adica eu zic ca mi-am vazut de treaba mea si nu am zijnic pe nimeni.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut, doar cu exceptia de a-mi explica ceva important, dar sa ma cer cu ei niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca voi obtine aceasta functie, voi incerca sa ajut cat mai multi playeri, invatandu-i cum sa faca Roleplay, ajutandu-i daca sunt buguiti sau sa-l sanctionez.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playeri de pe server, invatandu-l cum sa faca Roleplay, sa-i explice ce este reguliile server-ului, sau chiar sa-l sanctioneze cand este cazul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma cu OBS Studio.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share