Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Meci mai cox [26651]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Alex
  • 1.2 Prenume:Pop
  • 1.3 Sex: masculin
  • 1.4 Vârsta:27 de ani
  • 1.5 Înălțime:1,73
  • 1.6 Greutate:81kg
  • 1.7 Naționalitate:romana
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:623-9475


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufar de o boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu, nu sufar boli fizice
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Da dar doar in unele cazuri
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da deoarece am depasit limita de viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Engleza deoarece cand eram in ciclul primar gimnazial si liceal de scoala am invatat engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu,este prima data cand fac asa ceva 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:-
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am mai muncit la un magazin de haine ca si vanzator.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur acestui departament deoarece eu cand aveam 7 ani a fost prima data cand mama mea m a dus la ea la munca.Ea mumncea ca asistenta mi sa parut interesant cea ce ea facea chiar daca eu nu intelegeam ce face deoarece aveam o varsta frageda imi placea cea ce ea facea ,din aceasta cauza imi doresc  sa muncesc si eu in acest departament si sa imi fac o cariera frumoasa precum mama mea a avut o cariera excelenta si mi as dori sa ajut oameni din comuna Los Santos.Sanatate tuturor!!!!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Ma simt diferit deoarece am cunostine in domeniul medicini si imi doresc de foarte mult timp sa fiu un membru al departamentului  medical Los Santos.ma mai simt diferit intr un mod,mai exact:
    1.Nu ma dau batut atat de usor precum cred uni
    2.Vreau sa salvezi vietile oamenilor deoarece si eu am pierdut pe cineva drag si am regretat foarte mult si nu imi doresc ca si alte persoane sa fie in situatia mea din trecut
    3.iubesc sa muncesc cu oameni si sa am grija de ei.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:alex
  • 4.2 Vârsta:14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:dej
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:de 5 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de aproximativ 2-3 luni maxim
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 94de ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:26651
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:  4-5 ore  in general dar vine vacanta de vara si o sa am mai mult imp
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu
  • 5.0 Alte informații:-

Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in termen de maxim 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere!

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati: Ahaia#8974

 

Cu respect,

Director Adjunct - Ahaia Denisa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share