Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] David Carcalacu [58278]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Carcalacy
1.2 Prenume: David
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 26
1.5 Înălțime: 1,84
1.6 Greutate: 79 kg
1.7 Naționalitate: Roman
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon: 

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu. 
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, decat din cand in cand bauturi alcolice, dar fara sa intru in stare de ebrietate.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da. 
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, in limba engleza.
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, este prima oara.
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca santierist si ca postas.
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Am mai multe motive:

1. Am o pasiune pentru a ajuta oamenii. Mi-am dat seama că nu există niciodată un moment prea bun sau prea rău pentru a-i ajuta pe alții. Îmi place ideea de a fi prezent la locul incidentului și de a-i acorda primului ajutor cuiva care ar putea fi în pericol sau ar putea avea probleme medicale.

2. Mă alătur unui colectiv de profesioniști, Departamentul Medical Los Santos este format din oameni pasionați, profesioniști și pricepuți, care au tot ce le trebuie pentru a asigura că toți clienții noștri beneficiază de cele mai înalte standarde de îngrijire medicală. Vreau să mă unesc cu acest colectiv pentru a ajuta la îngrijirea oamenilor și la salvarea vieților.

3. Vreau să fac o diferență. Îmi place ideea de a face o diferență în viața oamenilor și în comunitatea din Los Santos. Departamentul Medical îmi oferă oportunitatea de a fi în prima linie și de a ajuta oamenii în momentele lor de cea mai mare nevoie.

In general, sunt un om care este pasionat de a ajuta oamenii si de a fi prezent atunci cand ceilalti au nevoie de mine. Consider ca Departamentul Medical Los Santos ar fi o oportunitate grozava pentru mine de a-mi folosi abilitatile si pasiunea pentru a ajuta oamenii si a face o diferenta in vietile altora.

 

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ma diferentiez de ceilalti candidati deoarece ofer o abordare in totalitate noua pentru a ajuta persoanele aflate in suferinta si pentru a oferi suport emotional clientilor nostri. De asemenea, sunt capabil sa raspund la apeluri intr-un timp destul de scurt, avand experienta in condus, sunt calm si determinat intr-o situatie majora. Aceasta calitate poate fi esentiala pentru Departamentul Medical Los Santos. Pot sa imi utilizez abilitatile cu usurinta atunci cand este nevoie. Chiar daca nu mi am descoperit inca toate abilitatile pe care le am, sunt dispus sa o fac.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: David
4.2 Vârsta: 15
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Constanta
4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2016, prima oara l-am jucat pe PS4.
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Aproximativ de 2 luni, dar serverul l am mai incercat de multe ori inainte, dar acum mi am gasit locul aici.
4.6 Cate ore aveti pe server?: La momentul actual, 14. Cand o sa fie verificata aplicatia cel mai probabil o sa am 20+. Sunt foarte activ zilnic.
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 58278
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: De la 4 pana la 7 ore.
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am mai fost sanctionat pe server.
5.0 Alte informații: -

Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

(OOC: Orele minime sunt 50 pt a putea intra in medici!)

 

Cu respect,

Director Adjunct - Ahaia Denisa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share