Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Nikolas Mega [ nikolasmega / 69449 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Nikolas Damaschin
  • Varsta reala: 16 aproape 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Sunt cantaret de manele / lautarie.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Intotdeauna o sa aleg corectitudinea si daca un prieten de al meu va gresii nu il voi ierta daca este prietenul meu si il voi Sanctiona ca atare.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un om calm si bun, dar cand trebuie las bunatatea la o parte ! Sunt un om care chiar daca am o varsta frageda am trecut prin multe lucruri avand in vedere ca am colindat toata tara si nu numai, de asta stiu sa ma comport si sa rezolv orice tip de problema in orice fel de situatie !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt om bun , cu simtul umorului cand trebuie, dar cand nu, stiu sa fiu serios ! Sunt un om care nu tine cont de prietenii, etc cand vine vorba de treaba serioasa si munca, sunt muncitor si ambitios si mereu am preferat partea greutatea decat partea usoara !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nikolas Mega
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): nikolasmega
  • Ore jucate pe server: 1009.75
  • De cat timp jucati pe server: in jur de 7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 5-10 ore dar daca voi primii functia voi ajunge si la 10 ore+
  • Sanctiuni anterioare pe server:  Un ban provizoriu de 9 zile pentru esecul de a sta intr o factiune legala si un warn pentru PG.
  • ID-ul din joc: 69449
  • Averea detinuta in joc:  avere in joc nu am deoarece am facut roleplay de CK si dupa CK am intrat in factiunea de Politie si nu am reusit sa creez o avere ! 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In niciun caz !
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata, mereu am respectat pe cine trebuia !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as acorda mai mult timp Serverului, in al doilea rand as lasa orice fel de caterinca deoparte deoarece  aceasta functie caterinca nu se pupa, deoarece trebuie sa fiu cat mai serios !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de ajutarea playerilor pe server cu problemele lor, se ocupa de curatarea serverului mai exact stergerea masinilor abandonate, sanctioneaza cand este de sanctionat, si raspunde la intrebarile playerilor care tin de ooc !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share