Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tiganu Mihai [ Daimonii / 10396 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Claudiu
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt capabil , nu ma las usor influentat de altii.Totodata , cred ca am o experienta destul de mare incat sa pot ajuta playerii . Daca voi obtine aceasta functie , nu o sa mi bat joc absolut deloc de ea si o sa profit la maxim sa ajut toti jucatorii noi care au nevoie sa inteleaga termenul de roleplay si cu ce se mananca acest joc.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Claudiu, am varsta de 17 ani , locuiesc in Bucuresti , sunt un baiat cu capul pe umeri , stiu sa glumesc atunci cand este cazul , respect chiar daca nu mi se ofera inapoi acest lucru , in mare parte sunt o fire sociabila. Sunt pasionat de gaming , imi place foarte mult sa ma joc ping-pong (tenis de masa) , am participat la cateva turnee in cadrul liceului si sper pe parcursul vietii sa fac ceva cu acest sport.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tiganu Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Daimoni
  • Ore jucate pe server: 2650
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de 2 an si 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim pe zi , acord serverului 7-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: | 02/07/2021 - Bug Abuse HOME | 29/07/2021 - Suferinte OOC | 10/03/2022 - Mixing | 28/09/2021 - Coruptie | 14/09/2022 - Esecul de a sta intr-o factiune legala |
  • ID-ul din joc: 10396
  • Averea detinuta in joc: 2,300.000$ M , investiti in arme si alte lucruri ilegale.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut asa ceva.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa ma implic mai mult si o sa fiu cat se poate de serios cu toti oamenii din aceasta comunitate , o sa ascult fiecare parere a fiecarui om si nu o sa fiu menit sa dau numai sanctiuni.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Din punctul meu de vedere, un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor in-game/support , remedierea problemelor de pe chat (freechat , mixing).
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share