Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gabi Nunez[wasted /id:58302]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gabi Chitanu
  • Varsta reala: 17 ani 
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):In opinia mea merit aceasta functie deorece cred ca pot ajuta playeri de pe acest server cu experienta mea acumulata in 1600 ore,m am lovit de foarte multe situatii de roleplay dificile , greseli si cred ca m-as descurca foarte bine in cele mai multe cazuri
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Gabi sunt o persoana sociabila ,  calma, dornica de a ajuta, care nu ia decizii inainte de a isi gandii actiunile , sunt o persoana creativa  , dornica de a invata si incerca lucruri noi si caruia ii place foarte mult sportul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gabi Nunez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): wasted
  • Ore jucate pe server: 1600+
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 5 si 9 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri {no fear respectiv condus non roleplay} si un warn 
  • ID-ul din joc: 58302
  • Averea detinuta in joc: Averea totala este de aprox. 22 milioane [arme,vehicule,bunuri ,bani]
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa rezolv cat mai bine orice problema/nelamurire a unui jucator ,sa ajut playeri noi si mi as dedica mai mult timp pentru tickete si  o sa ma implic cat mai mult posibil
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Pentru a ajuta playeri noi se se acomodeze pe comunitate ,rezolvarea ticketelor cand se produc failuri , cand sunt nelamuriri sau orice fel de intrebare, pentru a ajuta serverul sa exceleze si imbunatatirea Roleplay-ului 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur , geforce experience si  OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share