Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ivan Guzman [ Ionita / 12304 ]


Recommended Posts

Numele real: Ionita Marian
Varsta reala:21
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Sunt antreprenor .
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sigur ca da .
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Nu cred ca merit , dar imi incerc sansa . Pentru ca in viata trebuie sa incerci ca sa poti reuși ceva plus ca sunt un baiat cu capu’ pe umeri si care gandeste matur in situații de tensiune si cum este la noi pe server , cu foarte multi playeri care habar nu au ce cauta aici , eu zic ca o sa ma descurc .
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Ionita Mari , am varsta de 21 ani si sunt din Bucuresti . De 3 ani sunt antreprenor , dețin o firma de evenimente (închirieri corturi vesela aranjamente florale etc). In timpul meu liber( care este cam doar seara) imi place sa petrec timpul pe calculator sau alaturi de băiețelul meu si familia mea .
 
Informatii de pe joc:
 
Numele din joc (Buletin):Ivan Guzman
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): gipsyionita
Ore jucate pe server:1005
De cat timp jucati pe server:De pe vremea lu Paleto , aproximativ 3 ani jumate .
Cat timp acordati serverului pe zi:Daca majoritatea timpului meu este seara , cam 2-3 ore .
Sanctiuni anterioare pe server:Un ban provizoriu pentru condus non-roleplay .
ID-ul din joc:12304
Averea detinuta in joc:11.000.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu .
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa indrum playeri noi pe server catre un drum cat mai bun , pentru a nu risca sancțiuni .
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul se ocupa cu ajutarea playerilor noi veniti pe server care au diferite intrebari nelamuriri legate de joburi regulament , el se mai ocupa si cu ticketele pe discord , el se mai ocupa cu disciplina pe server , in caz ca cineva este neastamparat si vorbeste in neconstiinta de cauza , helperul este nevoit si obligat sa il sanctioneze .
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sigur ca da .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share