Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Manea Gheorghe [71791]


Recommended Posts

1.1 Nume: Manea 
1.2 Prenume: Gheorghe
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 28
1.5 Înălțime: 1.90m
1.6 Greutate: 110kg
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: - 
1.9 Număr de telefon: 116-8233

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am depasit fara sa fiu atent viteza legala.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: DA
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: N/A
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: N/A
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Gunoier.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Sunt interesat să intru în departamentul de poliție Los Santos din mai multe motive întemeiate. În primul rând, am o mare pasiune pentru aplicarea legii și protecția comunității. Dorința mea de a crea schimbări pozitive și de a ajuta oamenii este profundă. De asemenea, cred că experiența mea anterioară în domeniul siguranței publice și abilitățile de gestionare a crizelor mă fac un candidat potrivit pentru a aborda provocările unice pentru orașul Los Santos. Voi lucra într-o echipă profesionistă și voi folosi procesul legal în mod corect și corect pentru a menține siguranța și ordinea în comunitatea mea. Motivația mea pentru a mă înrola în Departamentul de Poliție Los Santos s-a bazat pe mai mulți factori. Pentru început, Los Santos este un oraș vibrant și divers, care se confruntă cu o serie de provocări legate de criminalitate și securitate. Aceste provocări necesită adesea un efort concertat și o abordare strategică pentru a le face față.
În al doilea rând, credem că Departamentul de Poliție din Los Santos oferă oportunități excelente de dezvoltare profesională și personală. Vreau să învăț continuu și să îmi îmbunătățesc abilitățile de aplicare a legii. Los Santos oferă un mediu dinamic pentru asta. De asemenea, sunt atras de oportunitatea de a-mi servi comunitatea locală și de a contribui la îmbunătățirea calității vieții locuitorilor din Los Santos. Dorința mea de a ajuta oamenii și de a crea un mediu mai sigur și mai stabil a fost un factor cheie în decizia mea de a mă alătura forțelor de poliție.
În plus, îmbrățișez valorile de bază ale Departamentului de Poliție Los Santos: profesionalism, etică și responsabilitate. Mă voi strădui să mențin legea și ordinea și cred că pot aduce o contribuție valoroasă la asigurarea siguranței și securității oamenilor.
În rezumat, vreau să mă alătur Departamentului de Poliție Los Santos, un oraș la fel de dinamic și complex pe cât și-ar dori Los, pozitiv în ceea ce privește servirea comunităților, combaterea criminalității și promovarea siguranței publice. Vreau să fac parte dintr-o echipă de profesioniști dedicați. care fac diferența. Santos. 
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Ceea ce mă diferențiază de alți candidați este combinația mea de experiență, abilități și trăsături de personalitate.
În primul rând, am o experiență solidă în domeniul siguranței publice prin cursuri specializate, instruire la locul de muncă și chiar angajare cu alte departamente de poliție. Această experiență vă va ajuta să înțelegeți mai bine provocările și cerințele de aplicare a legii și să vă dezvoltați capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente în situații de criză.
În al doilea rând, am dezvoltat abilități puternice de comunicare și interpersonale. Mă pot adapta la diferite medii și pot interacționa eficient cu oameni din medii sociale și culturale diferite. Aceasta este o calitate esențială într-un oraș la fel de divers precum Los Santos și necesită o comunicare clară și respectuoasă pentru a câștiga încrederea și cooperarea comunității.
De asemenea, am un puternic simț al responsabilității și etica în muncă. Înțeleg că treaba poliției este să ia decizii grele și să facă față situațiilor tensionate. Sunt capabil să rămân calm și concentrat chiar și în astfel de momente și să iau decizii bazate pe principii legale și morale solide.
Nu în ultimul rând, am o pasiune reală pentru aplicarea legii și protecția comunității. Vreau să creez schimbări pozitive și să contribui la un mediu sigur și prosper pentru toți locuitorii din Los Santos. Sunt angajat în învățarea continuă și dezvoltarea profesională pentru a fi la curent cu cele mai bune practici și abordări în domeniul poliției.
Toate aceste aspecte mă deosebesc și m-au făcut un bun candidat pentru a mă alătura Departamentului de Poliție Los Santos. 


(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Ionel
5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 19
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Hurezani
5.4 De când vă jucați GTA V? : 2016
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2020 octombrie
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 100 ore) : 645
5.7 Ce ID aveti in joc? : 71791
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : DA
5.13 Ai citit regulamentul politiei? : DA
5.14 Alte informații : N/A

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share