Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andrei Popescu [Andrei Popescu / ID : 6154]


Andr3y_
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Andrei Popescu
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Bacau
  • Cu ce va ocupati: Momentan ma ocup cu terminarea studiilor.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta  functie din cauza faptului ca as putea fi activ pe acest server foarte mult timp , ajutand comunitatea sa fie cat mai corecta si sa nu mai existe FRP-uri si alte cazuri de "infractiuni".
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei , sunt un baiat sociabil , prietenos , imi place foarte mult sa imi dezvolt abilitatile de gandire , imi place sa ma joc pe calculator jocuri de tip FPS , si RolePlay , in special CS:GO si FiveM.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Popescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): so much brain on me
  • Ore jucate pe server: 140
  • De cat timp jucati pe server: 1 luna si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4 ore +
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 singur warn pentru condus non-rp.
  • ID-ul din joc:6154
  • Averea detinuta in joc:600.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu am avut , dar am luat jail . 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mult mai mult timp pentru a ajuta playerii ce au anumite probleme decat producerea banilor sau RP-ul . Pe scurt , as fi activ pe postul de Helper
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)? Da , as putea cu OBS , unde pot inregistra cu 1080p60fps.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share