Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Roberto Gaviria [SAD /ID:1197]


Warrior31
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Costin
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Ploiesti 
  • Cu ce va ocupati: Liceu , kickbox , baschet si sala. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie de helper deoarce sunt foarte activ pe server si am timp sa ma ocup de orice este nevoie sa ajut un jucator si sa ajut comunitatea sa creasca prin faptul ca jucatorii sunt bagati in seama de membrii staff si ajutati cu problemele lor .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Costin , am 17 ani si in tot ceea ce fac am incredere in mine si incerc sa fac tot posibilul cat sa fie bine si pentru mine ,dar si pentru cei din jurul meu care la randul lor sunt buni cu mine .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Roberto Gaviria 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): SAD 
  • Ore jucate pe server: in jur de 300
  • De cat timp jucati pe server: 1 an (am mai jucat ,dar m-am lasat din cauza unor probleme si m-am reapucat de 3 luni )
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul liber pot sta foarte mult activ chiar pana la 8 ore pe zi ,dar in timpul saptamanii 3-4 ore .
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn 
  • ID-ul din joc: 1197 
  • Averea detinuta in joc: un m5 vip , 60k bani , un raptor si un SFX .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , ba chiar cred ca am una destul de buna in cat sa ma placa cineva si sa nu fiu respins de toti .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da la inceput cand m-am apucat am luat primul warn pentru condus no rp pentru ca il urmaream pe un baiat, cu care am facut accident si-a dat repair la masina ,a plecat si dupa 5 minute ne urmarea si intra in noi si eu l-am urmarit sa ii aflu id-ul ,sa anunt un membru staff si am luat-o cu o masina sport offroad sa ii aflu id-ul . Dupa asta am discutat cu hara si a vorbit cu acel baiat si a spus ca este nou pe sv si a decis sa nu fie nimeni sanctionat sa o lasam asa si a 2 a zi m-am trezit cu warn din partea lui Velarius si am discutat si cu vel de ce mi-a dat warn si mi-a spus ca a vazut filmarea ... si i-am explicat prima oara frumos ca am vorbit cu hara si sa discutat etc ... si nu a vrut sa mi-l scoata ... .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi incerca sa indrum orice jucator nou care chiar nu are habar ce inseamna hard roleplay sa il iau de o parte si sa ii explic cum si ce trebuie sa faca in cat sa nu aibe probleme pe server .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Ajutarea jucatorilor, aflarea bugurilor si banarea hackerilor 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , obs .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Edited by Warrior31
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share