Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bravo Mircea [ Mariusiatat /ID:86]


Mariusiatat
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius Slincu
  • Varsta reala: 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Dorohoi, Botosani
  • Cu ce va ocupati: Licean
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In opinia mea, eu consider ca "merit" aceasta functie deoarece am jucat foarte mult pe acest server, sunt foarte activ, am invatat sa fac un roleplay destul de bun ( cel putin ma stradui foarte mult), am invatat cum sa ma comport cu orice timp de om. In plus, avand in vedere ca am reusit sa fac parte din ambele "tabere" (cea mafiota si cea politista) mi-am dat seama cum stau lucrurile, ce greseli se fac, cum ar trebui sa se comporte persoanele unele cu altele.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului (cel putin asa cred eu), sunt in stare cand mi se impun anumite reguli sa le respect. Imi place sa ajut lumea, oamenii noi veniti pe server (sa le explic pe intelesul lor ca nu au voie sa faca anumite lucruri, sa le arat unde isi fac actele etc. pe intelesul lor)  si cred ca  sunt foarte rabdator. Ca un defect: sunt cam timid fata de cum as vrea sa fiu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bravo Mircea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Marius
  • Ore jucate pe server: cca. 300-400 ore (din cate imi amintesc)
  • De cat timp jucati pe server: cca. 1 an jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  Incerc in timpul saptamanii in jur de 2 ore, iar in weekend mult mai mult
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut (am rescunoscut unde am gresit si am invatat din greseli).
  • ID-ul din joc: 86
  • Averea detinuta in joc: cca. 1.000.000 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: : Nu cred, avand in vedere ca nu poti sa multumesti pe toata lumea in acelasi timp.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Avand in vedere ca la ora actuala sunt membri staff care isi fac treaba exceptional, nu vad ce as putea face diferit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Sa rezolve neintelegerile provocate intre jucatori prin gestionare ticket elor, sa ajute jucatorii prin rezolvarea problemelor aparute, sa raspunda la intrebari etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot si cu OBS-ul dar majoritatea timpului folosesc  GeForceExperience.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share