Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dembe Zuma [ Andrei. / ID: 99 ]


Andrei.
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Cu Liceul.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Bineinteles.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie prin experienta mea  in moderare, fiind fost helper pe o perioada de aproximativ 5 luni , si experienta in Roleplay pe care o detin , jucandu-ma FiveM de mai bine de 2 ani . Sunt capabil sa ajut playerii noi , am rabdare cu orice si oricine si ma descurc in a lua decizii .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei , sunt din judetul Constanta ,  am varsta de 16 ani , sunt o persoana sociabila , cu simtul umorului dezvoltat ,intelegatoare , prietenoasa , calma , nu ma enervez din orice prostie   , majoritatea timpului liber mi-l petrec la PC sau pe afara cu prietenii . Nu imi plac persoanele care se dau mai presus decat celelalte doar printr-o functie sau anumite bunuri .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dembe Zuma
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): xAndrei
  • Ore jucate pe server: 410
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an si jumatate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De la 1 la 8 , 9 ore .
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am .
  • ID-ul din joc: 99
  • Averea detinuta in joc: Circa 2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu personal , nu .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut playerii mai mult decat o fac acum , dedicandu-ma mai mult .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu playerii noi veniti introducandu-i pe acestia in tema serverului, explicandu-le chestiile esentiale si informatiile de care au nevoie , si cu intrebari legate de Roleplay .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Bineinteles .
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share