Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Giovanni Franco [22290]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Giovanni
  • 1.2 Prenume: Franco
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 1.87
  • 1.6 Greutate: 60kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 591-9379

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu sufar de nicio boala cronica/fizica!
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da , am fost implicat intr-o bataie cauzata de niste tovarasi eu neavand treaba cu ei!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Nu!

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da , am mai trimis in trecut aplicatii de angajare catre Departamentului de Politie din Los Santos!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins din pacate!
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu am mai trimis vreodata o aplicatie de angajare catre altei agentii a statului!
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Lucrator la magazin de haine + Service Auto!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):

    Sunt foarte interesat să mă alătur Departamentului de Poliție din Los Santos din mai multe motive. În primul rând, am o pasiune profundă pentru aplicarea legii și pentru menținerea ordinii și siguranței în comunitate. Consider că poliția este o instituție vitală pentru o societate funcțională și cred că pot contribui la îmbunătățirea acesteia.

    De asemenea, Los Santos este o comunitate diversă și dinamică, cu numeroase provocări specifice. Îmi doresc să mă implic în această comunitate și să ajut la construirea unui mediu sigur și prietenos pentru toți locuitorii săi. Am o abilitate naturală de a comunica și de a stabili legături cu oamenii, ceea ce cred că este esențial într-un ofițer de poliție eficient.

    În plus, Departamentul de Poliție din Los Santos oferă oportunități excelente de formare și dezvoltare profesională. Sunt gata să investesc timp și efort pentru a învăța tehnicile și abilitățile necesare pentru a deveni un polițist competent și eficient. Înțeleg că meseria de polițist implică riscuri și responsabilități mari, dar sunt pregătit să fac față acestor provocări și să-mi asum responsabilitatea pentru protejarea comunității.

    În final, vreau să mă alătur Departamentului de Poliție din Los Santos pentru că cred că pot face o diferență pozitivă în viața oamenilor și în societatea în care trăiesc. Sunt hotărât să lupt împotriva infracționalității și să ajut la crearea unui mediu mai sigur și mai bun pentru toți locuitorii Los Santos.

  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Ceea ce mă diferențiază de ceilalți candidați este combinația unică de abilități și experiență pe care o aduc în Departamentul de Poliție din Los Santos. Am o educație solidă în domeniul juridic, care îmi oferă o înțelegere profundă a sistemului legal și a procedurilor legate de aplicarea legii. De asemenea, am o abilitate remarcabilă de a gestiona situații de criză și de a lua decizii rapide și corecte în momente tensionate. Experiența mea anterioară în lucrul cu publicul și abilitățile mele de comunicare excelente mă ajută să stabilesc legături puternice cu comunitatea și să rezolv conflictele într-un mod eficient și echitabil.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Bogdan
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Voluntari , Pipera
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Aproximativ 4 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Eu ma joc pe serverul FplayT de 2 ani doar ca am facut niste pauze destul de maricele!
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 200
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 22290
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da!
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da!
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da!
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da!
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur ca am citit informatiile legate de aplicatie!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur ca am citit regulamentul politiei!
  • 5.14 Alte informații : Nu , multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.


        DATA                                                                                                                                            SEMNATURA                                                          
      
21/7/2023                                                                                                                           Comisar Dima Sierra-Cristiana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share