Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Reies Denis [61431]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Reies
  • 1.2 Prenume: Denis
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 21 ani
  • 1.5 Înălțime: 186 cm
  • 1.6 Greutate: 85kg
  • 1.7 Naționalitate: Român
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 984-0715

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetățean legal al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio afecțiune medicală cronică.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu mă confrunt cu nicio afecțiune fizică sau boală în prezent.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost implicat în nicio activitate criminală care să conducă la arestarea mea.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost reținut o singură dată pentru că nu aveam licența necesară pentru pescuit.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: În ultimii doi ani, nu am utilizat sau consumat substanțe ilegale.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit o singură contravenție pentru geamuri fumurii.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Confirm că dețin un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu am avut niciodată permisul de conducere suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil să comunic atât verbal, cât și în scris în limba română.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunoștințe lingvistice în limba engleză. Pot comunica fluid și înțeleg atât limbajul verbal, cât și cel scris în această limbă. Sunt capabil să ofer asistență și să răspund la întrebări în limba engleză.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am trimis niciodată o aplicație de angajare la Departamentul de Poliție în trecut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am aplicat niciodată pentru un loc de muncă la orice altă agenție guvernamentală.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: În trecut, am avut experiența de a lucra ca pescar, petrolist si scafandru miner.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):      
         
  •      Există mai multe motive pentru care doresc să mă alătur Departamentului de Poliție din Los Santos. În primul rând, am o pasiune profundă pentru aplicarea legii și pentru menținerea ordinii și siguranței în comunitate. De-a lungul vieții mele, am fost inspirat de polițiștii care și-au dedicat viața lor pentru a proteja și a servi comunitățile lor.
  •      În al doilea rând, cred cu tărie că Departamentul de Poliție din Los Santos îmi oferă o platformă excelentă pentru a-mi folosi abilitățile și cunoștințele în beneficiul comunității. Am o experiență anterioară în domeniul securității, care m-a învățat importanța comunicării eficiente, gestionării situațiilor de criză și luării deciziilor rapide și corecte. Sunt pregătit să îmi pun aceste abilități în practică și să contribui la crearea unui mediu sigur și protejat pentru locuitorii din Los Santos.
         În plus, sunt o persoană dedicată și disciplinată, care este dispusă să facă sacrificii și să muncească din greu pentru a-și atinge obiectivele. Sunt pregătit să învăț mereu și să mă dezvolt profesional pentru a fi în pas cu noile tehnologii și metode de aplicare a legii.
         De asemenea, consider că este important să fiu un exemplu pentru comunitate și să construiesc încrederea și relația cu cetățenii. Vreau să fiu un polițist care ascultă și înțelege nevoile oamenilor, și care răspunde prompt și corect la situațiile de urgență.
         În concluzie, vreau să mă alătur Departamentului de Poliție din Los Santos pentru a servi și proteja comunitatea, pentru a contribui la menținerea ordinii și siguranței, și pentru a face o diferență pozitivă în viețile oamenilor. Sunt pregătit să îmi dedic viața acestei profesii noble și să mă implic activ în construirea unui mediu sigur și prosper în Los Santos

     
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): 
  •      Sunt conștient că sunt mulți candidați care aspiră să se alăture Departamentului de Poliție din Los Santos, însă există câteva aspecte care mă diferențiază și mă fac un candidat puternic.                                                            
         În primul rând, am o pasiun profundă și autentică pentru aplicarea legii și menținerea ordinii și siguranței publice. Această pasiune nu este doar o simplă dorință de a avea un loc de muncă, ci este o chemare interioară pe care o simt în fiecare fibră a ființei mele. Sunt dispus să depun eforturi suplimentare și să mă angajez în mod activ în protejarea comunității și combaterea infracționalității.     
         În al doilea rând, am o abilitate remarcabilă de a gestiona conflictul și de a lua decizii rapide și eficiente în situații de presiune. Am dobândit aceste abilități prin experiența mea anterioară și prin pregătirea mea solidă în domeniul poliției. Sunt calm și rațional în situații de criză și pot lua decizii informate și responsabile într-un timp scurt.
         De asemenea, sunt un comunicator talentat și am abilități solide de lucru în echipă. Am învățat să ascult activ și să comunic eficient cu oamenii din diverse medii și cu diferite nevoi. În plus, am capacitatea de a mă adapta la diferite situații și de a colabora eficient cu colegii mei pentru a asigura siguranța și bunăstarea comunității.
         Nu în ultimul rând, am o atitudine proactivă și o dorință constantă de a învăța și de a mă dezvolta în cariera de polițist. Sunt pregătit să urmez cursuri de formare și să particip la programe de dezvoltare profesională pentru a-mi îmbunătăți abilitățile și cunoștințele.
         În concluzie, pasiunea mea autentică pentru aplicarea legii, abilitățile solide de gestionare a conflictului, comunicare și lucrul în echipă, precum și dorința mea de a continua să învăț și să mă dezvolt, mă diferențiază de ceilalți candidați și mă fac un candidat puternic pentru Departamentul de Poliție din Los Santos.                               


  • (( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))
  • 5.1 Prenume : Denis
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Craiova
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 7 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 1 an
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 500 de ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 61431
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nuam voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : -
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.


        DATA                                                                                                                                            SEMNATURA                                                          
      
21/7/2023                                                                                                                           Comisar Dima Sierra-Cristiana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share