Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alex Zenux [ Zenux / 11326 ]


Zenux
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Ploiesti.
  • Cu ce va ocupati: Administrez un site, invat pentru admiterea la medicina. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Nu exista prietenii cand cineva greseste. Sunt total de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca orice player de pe acest server are nevoie de ajutor la un moment dat chit ca are o vechime de 2 ani pe server chit ca are o vechime de 2 saptamani pe server. Toti playerii trebuie ajutati in orice situatie. Imi place sa comunic cu lumea si sa ajut pe toata lumea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In primul rand pe partea de roleplay, imi detic foarte mult timp serverului avand in vedere ca sunt si Politist la momentul actual, imi fac treaba de politist cum trebuie si avand in vedere ca voi avea posibilitatea ca pe viitor sa fiu Helper imi pot organiza timpul perfect pentru a imi face timp si pentru Roleplay-ul de politist si timp pentru a ajuta toti playerii de pe acest server. Iar, in al doilea rand, sunt un om foarte calm, ma enervez foarte greu, sunt foarte strict in general si asta eu spun ca ajuta avand in vedere ca fiind staff trebuie sa sanctionez fix dupa regulament. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alex Zenux
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): zenuX (l-am schimbat)
  • Ore jucate pe server: 110,5.
  • De cat timp jucati pe server: O luna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cel putin 4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nici o sanctiune anterioara pe server.
  • ID-ul din joc: 11326
  • Averea detinuta in joc: Lei la momentul actual"221,429 LEI" , detin un "Atv Blazer, SFX450(sancez), Kawasaki H2" la sectiunea de motoare, la masini am "Duba Sobol, Ferrari LaFerrari, Mercedes S63C si o masina de tip lowrider "Willard Faction Custom Wheels". 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, absolut deloc. Ma stiu cu o reputatie destul de buna mai ales in politie facand un roleplay de calitate si avand un limbaj "academic".
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as conforma mult mai mult serverului, as incerca sa fiu si mai activ decat sunt acum cel putin 4 ore pe server si as incerca sa ajut fiecare player in parte sa stiu eu ca toti sunt multumiti si nu mai exista conflicte. As incerca sa ajut cat si playerii noi de pe server cat si playerii vechi server in orice situatie, oricand la orice ora. Avand experienta in administrat si pe partea tehnica cat si pe partea teoretica in trecutul meu, sigur as putea sa "tin sub control" linistea de pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper este mai pe scurt "ingerasul" playerilor, orice conflict sau orice cearta sau orice nelamurire el trebuie sa fie la fata locului pentru a ajuta persoana respectiva in diferite situatii. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma 24/24
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share