Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tudorache Antonio [ UltraFC / ID: 6979 ]


UltraFC
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio Tudorache
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Nascut in Romania (Bucuresti) si traiesc in Italia
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider că merit această funcție deoarece sunt mulți playeri noi ce trebuie îndrumați,iar eu consider că jucând de mult timp pe server pot să-i ajut cu orice.Cunosc regulamentul server-ului și tot ceea ce ține de el,nu tin cont de prietenii daca persoana a gresit trebuie sa isi asume aceea greseala.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):O persoana calma,cumsecade cu cei 7 ani de acasa, am 16 ani si sunt la un liceu teoretic. Nu ma las usor enervat,sunt un om temperat,care poate  asculta opinile oamenilor si le poate rezolva nelamuririle.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Antonio Tudorache
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):UltraFC
  • Ore jucate pe server: 80
  • De cat timp jucati pe server: De acum 1 an si ceva dar am reintrat pe server din aprilie 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi:7-8 ORE
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc:6979
  • Averea detinuta in joc: Masini de 300k si 100k in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Cu nimic in plus fata de ce fac si cei din staff la momentul actual, vorbind de helper, poate doar ca as fii activ mai mult atat dimineata cat si seara mai ales.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa sa ajute playerii noi, încât să își formeze o parere frumoasa despre noi cat si despre server si munca fondatorilor mai ales, dar și a tuturor care aparțin acestei comunități, sa ajute , parerea mea cu tot ce pot, pe oricine. Atat pe server, cât și pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share