Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Sfantul Mihail [6344].


Behappy100
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Sfantul
  • 1.2 Prenume: Mihail
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 30
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 76 kg
  • 1.7 Naționalitate: roman
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay, Bd. 3, casa 19
  • 1.9 Număr de telefon: 021-2164

 

INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, sunt un bun vorbitor de limba engleza si franceza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Prima aplicatie a mea a fost respinsa si la scurt timp dupa am aplicat iar si am fost acceptat dar asta s a intamplat acum mult timp.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul Paleto Bay, Admis
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de autobus, tirist, sofer la Pizza Hut

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Ador meseria de politist. Acum ceva timp, aproximativ 3 sau 4 luni am facut parte din acest organ, Departamentul de politie din Paleto. La un moment dat l am parasit si imi pare nespus de rau . Am luat o pauza de cateva luni si am calatorit in lume dar de fiecare data ma batea gandul de a ma intoarce in orasul meu natal, la slujba care imi poate oferi un viitor, slujba de politist. Doresc din tot sufletul sa revin si sper sa devin de doua ori mai bun decat eram inainte. Vreau sa patrulez cu ai mei camarazi, sa ma lupt cu ai mei camarazi si daca este cazul sa incasez un glont pentru ei. Cu toate ca am fost respins in trecut, nu ma voi da batut pana nu voi obtine ce doresc: sa devin un politist.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu doresc sa ma laud din niciun punct de vedere. la randul meu am gresit, am dat de esec dar ca de fiecare data l am infruntat cu privirea ridicata am invatat din acesta iar data viitoare am biruit. Experienta mea probabil este un plus. Sunt obisnuit cu situtatiile de maxima tensuine si cu anumite situatii mai delicate, in trecut dobandind postul de agent principal. de data aceasta as dori sa urc si mai sus si sa imi dovedesc ca pot si ca stiu. Va multumesc!

 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Dragos
  • 5.2 Vârsta: 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Pitesti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Am jucat 3 luni dar am luat o pauza dupa.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 6344
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.75.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da  
  • 5.13 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat, sper ca am specificat tot ce trebuie in aceasta apicatie.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share