Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie Staff


Darius564
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Darius Gabriel
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Sunt din Cluj-Napoca , Romania !
  • Cu ce va ocupati: elev la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Asta fac mereu ! Deci CLAR DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece inafara faptului ca joc five m de 4 ani si am experienta in STAFF  pe aproape toate serverele HARD-RP timp de 2 ani , sunt matur fff activ si nu favorizez pe nimeni + ca iubesc aceasta comunitate si roleplay-ul de pe ea !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salooot ! Numele meu este Darius si sunt din Cluj ! Ador comunitatea FplayT si sa joc five m ! in timpul liber , ies pe afara cu prietenii si merg cu bicicleta...stau la oras si doresc sa devin politist !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Deroo Donut s
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DariusHELLL YTB
  • Ore jucate pe server:2-3 ( ideea este ca m-am apucat recent dar deja simt ca nu mai vreau sa plec de pe aceasta comunitate si sper sa fiu acceptat ! Promit ca voi face pe zi 5-7 ore de activitate...
  • De cat timp jucati pe server:Pai joc pe aceasta comunitate in jur de 1 saptamana...
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Deci pana vineri vreo 5-7 ! ( mereu ) in weekend..alta viata , 24/7 !
  • ID-ul din joc:7569
  • Averea detinuta in joc: Nu prea am bani decat cei din inceput , avand in vedere ca abia ce m-am apucat !
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Chiar nu ! Si unii din staff au vazut ca fac HARD-RP
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu...deci in prezent , cu toti care ma cunosc am o relatie de prietenie foarte buna , deoarece cum am zis , fac mega rp si sunt foarte comunicativ !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperi auațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS Studio
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Sigur...
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie? Pai , ma voi integra si imoblizia la maxim ! inafara faptului ca voi sari in sus de bucurie , voi incerca sa fiu mai activ decat am promis , sa ma comport frumos cu toti , sa ma ocup de toate rapoartele si sa am grija ca totul functioneaza corect !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Cum am zis , voi fi cel mai activ probabil dintre toti , ma voi ocupa de tot , voi asculta de superiori , voi face hard rp , imi voi invita prietenii si voi recomanda pana-n panzele albe aceasta comunitate , ma voi implica in tot ce mi se cere , etc !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperi , din punctul meu de vedere sunt foarte foarte importanti pe server ! Acestia de obicei se ocupa cu : orice intrebare despre server posibila , cazuri de FRP , pastreaza linistea intre jucatori , se asigura ca nu exista altercatii , vor fi foarte acitivi , trebuie sa fac multe tickete ( rapoarte ) , etc !
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share