Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Deroo Donut s-8923


Darius564
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Darius
  • 1.2 Prenume: Deroo
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 27
  • 1.5 Înălțime: 1.95
  • 1.6 Greutate: 75 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana.
  • 1.8 Adresă: Bulevardul Paleto Bay Nr. 673
  • 1.9 Număr de telefon: 420-2877

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Sigur
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , din fericire nu am !
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu sufar de nici-un fel de boala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , sunt curat
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Chiar nici una
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da , vorbesc la perfectia limba engleza + franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de camion.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece iubesc aceasta meserie ! Din totdeauna mi-am dorit sa ajut si sa ma implic total in acesta meserie ! Unde mai pun la socoteala ca am mai fost chestor si am o experienta maxima ! Politia pentru mine este aer , viata pura ! Daca nu asi mai intra , ma simt un om pierdut...din totdeauna am fost un om cinstist , ordonat , curat , pe scurt toate calitatile unui politist ! De mic aveam doar 10 pe linie la toate obiectele si consider ca mediile si limbajul + limbile straine trebuie stiute de catre politisti ! Nu am luat mita niciodata si voi fi cinstit pana la moarte !
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Dupa cum am zis mai sus , cunosc la perfectie limba romana + alte doua limbi ( engleza + franceza ) , sunt un om foarte activ pe plan profesional , dedic totul doar in politie , respect cu STRICTETE codul penal si juramantul pe care il voi face , am un cazier curat , am mai fost chestor , toata lumea ma stie de om bun , nu sunt consumator de bauturi alcoolice , sunt un bun coleg , politia nu este un job pentru mine ci o familie ! de asta doresc o sansa....

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Darius
  • 5.2 Vârsta: 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Cluj-Napoca , Romania
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2013, am jucat pe PS 3 cu aproximatie 2 ani + pc 1 ! Dar la nivel de RP sunt de 10 cu *
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De 2 saptamani ! Dar chiar daca totusi sunt de asa putin timp , cum am mai zis stiu sa fac cel mai bun RP si este visul meu sa fiu in politie ! Orele , nu bat experienta !
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: 3 ore ( dar mi as dori din tot sufletul sa primesc o sansa din partea dumneavoastra ! sunt un om extraordinar si ma dedic politie cu cea mai mare cinste si onoare de sine ! )
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 8705
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: 3 saptamani ? Toata viata mea ! Da , sunt constient !
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Desigur , chiar daca vor fi 5+ si in weekend 24/7
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Cum am specificat mai sus , asta inseamna sa ma am pe constiinta si sa fiu un politist GROAZNIC ! Desigur ,  si jur ca nu voi face asta...
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Bine inteles !
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Sigur
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da.
  • 5.14 Alte informații: Draga Chestore ( cititorule ) te rog din suflet sa incerci sa ma accepti...sunt un baiat minunat ! Iubesc politia si consider ca , acesta nu e un joc ci eu in viitor ! Mi-am dorit din totdeauna sa ajung in politie si sper sa imi acordati o sansa...stiu tot regulamentul si sunt un om matur , activ si potrivit din toate punctele de vedere ! Va multumesc din suflet si sper sa imi faceti un craciun mai fericit !
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share