Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Georgel Serpagu [ID:6217]


Recommended Posts

 INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Marta
  • 1.2 Prenume:Paul
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:14
  • 1.5 Inaltimea:1,72m
  • 1.6 Greutate:68
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă: martapaul32@gmail.com
  • 1.9 Număr: 639-5223
    INFORMAȚII LEGALE [2.0]
     
  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:da, sunt va pot arata toate actele mele. 
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu, nu sufăr de nici o boala. 
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu, nu sufăr de nici o boala. 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:nu am, dar in cazul in care as avea cu siguranță nu, as merge la doctor si m-as trata. 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu, niciodată. 
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:nu am făcut asa ceva in  viata mea. 
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:da, nu am văzut un domn, trebuia sa ii dau prioritate, a chemat politia, n-am avut bani de amenda asa ca am fost băgat la închisoare pe o scurta durata. 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:da, pot sa vi-l arat
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:o data, motivul pentru care am intrat si la închisoare. 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:da, știu sa comunic politicos si bine cu orice fel de om. 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:da, engleza, putin germana

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:nu, dar știu cum sa procedez. 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:nu. 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Croitor,Mechanic,Taxi

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu mi-as dorii sa ma alătur Departamentului Paleto Bay, pentru ca sunt dispus sa ajut cat mai mult, mai ales ca nu sunt foarte mulți medici in oraș, as fii dispus sa imi dau viata pentru cineva, sau sa fiu luat ostatic, nu stau pe gânduri pentru viata cetățenilor, as mai dorii pentru ca     vreau sa salvez viețile cetățenilor care sunt puși in pericol de foarte multe ori, am văzut cazuri in față ochilor mei tot ce putem sa fac era sa ii ajut sau sa sun la salvare. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu sunt un om calm care gândește rapid si bine, pot gândii in orice situație, eu as dorii sa fac acest job din plăcere, nu pentru bani, mulți oameni fac pentru bani, nu in cazul medicilor neapărat. Am făcut sala, in cazul in care trebuie sa ma urc undeva unde nu pot cu mașina, as putea cu mâinile, dar nu în toate locurile.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Georgel Serpagu
  • 4.2 Vârsta:21
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Eu provin din Paleto Bay. 
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:2 ani jum. 
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de 8 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 55 ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:6127
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:2-3 ore , depinde
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:
  • 5.0 Alte informații:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share