Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Balint Adelino (13126)


Recommended Posts

 

SPITALUL JUDETEAN PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Adelino
  • 1.2 Prenume: Balint
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 19 ani
  • 1.5 Înălțime: 1.70
  • 1.6 Greutate: 60kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana.
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon: 848-4028


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da, sunt un cetatean legal al comunei Paleto Bay.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu, deoarece nu am.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de aceste substante.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da am primit, pentru viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, mi-a fost de 2 ori suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil de acest lucru.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte ligvistice in Limba Engleza si putina Franceza si Germana.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, nu am trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Croitor si Transport la USP.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur, acestui Departament Medical Paleto Bay, deoarece doresc sa am un loc de munca mai bun, si doresc sa ajut oamenii din acest sat, sa se descurce cat mai bine in ceea ce priveste sanatatea lor. In a2-a parte doresc sa fac parte din cat mai multe RolePlay-uri, fancandu-mi treaba de medic.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu imi place sa ma diferentiez de alti candidati, dar pot spune ca mintea-mi merge, si ma adaptez foarte repede intr-un nou complex ceea ce ma ajuta foarte mult.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Balint
  • 4.2 Vârsta: Adelino
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Locuiesc in orasul Satu-Mare.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Joc GTA V de 1 saptamana.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Joc pe server de 1 saptamana.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: Am in jur de 60 de ore, jucate pe server.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 13126
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In jur de 5-6 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Am primit 1 warn, pentru fail rp (cred).
  • 5.0 Alte informații: Va multumesc pentru timpul acordat citirii, acestui CV.
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Braddock
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share