Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Fernando Rivadeneira [299]


KapKanOS
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume:Rivadeneira
  • 1.2 Prenume:Fernando
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:30
  • 1.5 Înălțime:1.85
  • 1.6 Greutate:66kg
  • 1.7 Naționalitate: Mexican
  • 1.8 Adresă:Momentan locuiesc cu fratele meu , in viitor cand voi strange mai multi banuti ma voi muta in chirie sau poate chiar imi voi achizitiona o casa in oras-ul Los Santos.
  • 1.9 Număr de telefon:Numarul meu de telefon este 940-4623.

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da, sunt un cetatean legal, nu ma ocup cu niciun fel de activitate ilegala, pana acum am experienta de 4 ani de sofer pe autobuz.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala, sunt complet sanatos si pot sa vindec oamenii fara a le da vreo boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu, am toate mainile toate picioarele la locul lor, sunt complet sanatos atat fizic cat si mental.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Da.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Din punctul meu de vedere, daca o persoana ar avea o boala fizica sau mentala i-ar reduce capacitatea si performanta de a da potential maxim dar eu fiind o persoana sanatoasa din toate punctele de vedere va asigur ca pot da maxim la serviciu si ma voi daruii maximum pentru acest loc de munca pentru ca viata unor persoane este in mainile mele timp de cateva minute.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost niciodata arestat pentru crima, sau lucruri grave, singura problema cu politia a fost ca nu am avut banii sa platesc o amenda si m-am bagat la inchisoare, dar in rest nu am omorat pe nimeni sau chestii mai grave de atat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu, nu am facut acest lucru si nici nu o voi face vreodata, mai ales ca nici nu as fii avut cum eu fiind sofer de autobuz.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, am primit o contraventie in valoare de 2000ron pentru faptul ca am avut folii negre pe masina, aceasta este singura mea problema cu politia pe care am avut-o de cand m-am nascut.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da, am permis de conducere de 10 ani si pana acum niciodata nu mi-a fost confiscat pentru ca sunt un sofer foarte atent si foarte prudent.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Dupa cum am precizat niciodata nu mi-a fost permisul de conducere suspendat
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da sunt capabil, in plus de asta mai cunosc si limba Engleza, pot spune ca limba engleza o vorbesc cursiv si nu am niciun fel de problem.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, stiu foarte bine limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da, am mai fost politist in trecut, insa am iesit deoarece nu am mai avut timp si a trebuit sa ies pentru a nu primii o sanctiune mai grava.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am mai fost in departamentul de politie dar am renunat din motive personale.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost sofer de autobuz in orasul Los Santos timp de 4 ani.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Din punctul meu de vedere, aș vrea să mă alătur Departamentului de Poliție Los Santos deoarece consider că am calitățile necesare unui agent de poliție al unei instituții foarte respectate, prin performanța pe care o depun membrii acestei instituții față de cetățenii localității. Am fost doar un șofer de autobuz, care s-a sfătuit cu familia, și a decis să aplice la acest departament. Vreau să fiu o persoană care să-și dedice viața pentru acest lucru, vreau să apăr cetățenii, să opresc infracțiune și să nu fac discriminări.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Pot spune ca in primul rand eu, fata de ceilalti candidati sunt diferentiat prin comportament, pot spune ca parintii mei Rivadeneira Rafael si Rivadeneira Alma  m-au educat foarte bine si m-au invatat cum sa ma comport cu oamenii din jur, in al doilea rand un mare avantaj pe care il am este ca stiu sa conduc foarte bine in situatii limita, fiind sofer pe autobuz cand sefu imi spunea sa ajung in 40 minute din Sandy in Paleto eu mergeam foarte atent si foarte prudent, recunosc depasint cateodata limita de viteza dar niciodata nu am facut vreun accident sau nu i-am provocat sefului meu probleme cu politia din cauza amenzilor ca am mers eu cu mare viteza sau doamne fereste daca am facut vreun accident.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Andrei-Catalin
  • 5.2 Vârsta:Am varsta de 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:N-am nascut in Constanta, dar in prezent traiesc in Bristol, Anglia.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:Joc GTA V de vreo 5 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De cand inca era masiniile din Vanilla, de cand nu era Showroom pe server, de foarte mult timp.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: Am 5 ore jucate pe aceasta comunitate.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?:Am ID-ul 299.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?:Da.
  • 5.14 Alte informații:Multumesc frumos pentru citirea aplicatiei mele !
Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

admis.png.ef66a666b607126257eeb42f5972355e.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Ascendancy#1210
  • Nume Discord:  Edward#0355
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share