Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV)Marin Mario(1504)


SEMNATURA
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Tudor
  • 1.2 Prenume:Visan
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:24 de ani
  • 1.5 Înălțime:170
  • 1.6 Greutate:86kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:strada primavrei
  • 1.9 Număr de telefon:083-1624

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da,nu am facut nicio problema si nu am cazier sau o amenda
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:NU.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:NU.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Eu scriu corect,dar cate o data nu prea folosesc virgule.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Nu, nu am

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:In acest oras  nu este prima oara,dar in alte orase da,dar nu compar orasul aceasta cu celalalte.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am fost acceptat,dar nu la toate
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:V-am spus si inainte,am fost dar nu in acest oras
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:EMS,POLITIE(La unele am fost acceptat,dar la altele nu)
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Acum sunt mecanic si constructor

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Imi place sa fac parte dintr-un om al legi care protejeaza oameni de raufacatori,imi place sa colaborez,imi place munca in echipa,imi place sa ajut oameni cu tot ce doresc,imi place sa port uniforma de politist este ceva nespus de frumos pentru mine si as vreau sa scap de toate clanurile posibile din acest oras deoarece cand eram mic tata era politist si mama a fost rapita de catre ei deoarece tata bagase un om de al lor in politie si ca sa se razbune a facut asta.Tatal meu a reusit impreuna cu ceilalti colegi ai lui sa o ia pe mama,dar tata a fost omorat in schimburile de arme pe care le-am facut dupa ce mama a fost eliberata si acum vreau sa ii arat tatalui mei care este acum sus ce pot si ca o sa reusesc sa ii distrug pe acesti nemernici
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma diferentiezi prin nimic sunt un simplu absolvent al unei facultati de politie care vreau sa intre in acest departament.Singura chestia care ne diferentiaza esti prin modul in care facem aste CV.Toti oameni au sansa lor sa devina politisti si toti cei care dau CV ar dori acest lucru.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Mario
  • 5.2 Vârsta:Mario
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Slatina
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:Eu sincer ma joc fiveM de mult si am aproape 600 de ore pe fiveM puteti si sa verificati
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Ma joc de mai mult timp am jucat si inaite de wipe dar m-am apucat iar asa tarziu  deoarece am avut o problema cu calculatoru
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: 10 ore
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?:1504
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?:da 
  • 5.14 Alte informații:NU am
Edited by SEMNATURA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share