Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marmelada Andrei [359]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Marmelada
  • 1.2 Prenume: Andrei
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 27 
  • 1.5 Înălțime: 1.85m
  • 1.6 Greutate: 72Kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Bloc ANL Nr.1 Sc A Apartament Nr. 3
  • 1.9 Număr de telefon: 191-8243


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sunt un bun cunoscator de limba engleza. Pot comunica in limba engleza atat in scris cat si in oral

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:  Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Politia Romana, am fost acceptat, dar la Interviuri respins.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic Stagiar, Sofer pe Tir, Sofer de Autobuz

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece am terminat Facultatea de Medicina si vreau sa profesez in aceasta cariera. Eu sunt un fost angajat al acestui Departament, prin munca reusind sa devin Medic Stagiar. Din pacate, a trebuit sa imi dau demisia deoarece intreaga mea familie s-a mutat in alta tara, eu trebuind sa-i urmez. In acel oras am devenit medic de asemenea, dar nu am putut sa rezist mai mult de 6 luni deoarece echipamentele si dotarile spitalului unde lucram erau mizerabile. Hotarand sa imi iau viata in dinti si sa devin independent, am revenit in oras cu scopul de a ma reintoarce la aceasta slujba minunata alatur de fostii mei colegi. Dorinta mea de a ajuta oamenii cu pretul vietii a crescut semnificativ dupa dezastrul din Paleto Bay, dezastru in care un prieten apropiat a murit si nu am putut sa il ajut. Aceasta intamplare pot spune ca m-a marcat pe viata, dar in acelasi timp m-a si motivat sa imi depasesc limitele. 
      In concluzie, principalul motiv pentru care vreau sa ma alatur acestui Departament este ca doresc sa ajut oamenii si sa profesez in aceasta cariera.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu nu consider ca ma diferentiez de ceilalti candidati prin nimic deoarece nu ii cunosc si nu le cunosc aptitudinile si trasaturile. In schimb, pot spune ca eu ies in evidenta prin urmatoarele calitati ale mele: sunt o persoana cooperativa, punctuala, o persoana care mereu isi doreste sa faca numai bine si sa ajute oamenii din jur. Seriozitatea pot spune ca este cea mai importanta si cea mai remarcabila trasatura a mea, aceasta fiind unul dintre cuvintele care ma caracterizeaza ca om.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Antonio
  • 4.2 Vârsta: 15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V de 5 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe serverul FplayT de 4 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  In momentul de fata am 28 de ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 359
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In jur de 6-8 ore in weekend si vacanta, iar in timpul liceului in jur de 2-3 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut nicio sanctiune pe server.
  • 5.0 Alte informații: Nu am alte informatii de adaugat.
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Czele
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share