Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tony Surub [ Vlad.17 / 164 ]


Vlad.17
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: FplayT HardRoleplay Romania

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Stefanescu Vlad
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: liceu
De cat timp jucati pe server: Din Noiembrie.
Cat timp acodrati serverului pe zi: 3-4 ore
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana deschisa si incerc sa ajut lumea mai ales pe cei noi in
 accest mod de joc. Am mai fost in acest staff inainte si am avut functia de Administrator si , zic eu ca m-am descurcat foarte bine si am
 acumulat destul de multa experienta , sunt o persoana de incredere si calma.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un calm , am bun simt stiu cand sa glumesc si cand sa fiu serios , niciodata nu am inceput sa
 imi fac de cap si sa nu ascult ce mi-se spune si cel mai important , imi place sa ajut lumea.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Tony Surub
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vlad.17
Sanctiuni anterioare pe server: -
ID-ul din joc: 164
Averea detinuta in joc: BMW E36 , BMW E60 si aprox 1000 de dolari.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai dupa cum am spus sunt foarte calm si imi place sa ajut lumea care este noua in acest
 mod de joc si ma dedic.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu raspunderea la intrebarile jucatorilor , rezolvarea problemelor jucatorilor si
 darea de sfaturi playerilor noi.
Aveti posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Vlad.17
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share