Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Cristodor Razvan | 377


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Cristodor.
  • 1.2 Prenume: Razvan.
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: Frumoasa varsta de 30 ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.86m.
  • 1.6 Greutate: 85kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon:494-7879.


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de boli cronice.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de boli fizice.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu am boli cronice/fizice deci nimic nu imi reduce performanta.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost prins conducand fara permis deoarece ma grabeam sa ajung la ziua de nastere a fiului meu iar actele le uitasem acasa.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu ma atrag astfel de preocupari.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit o contraventie pentru conducerea fara permis.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, o singura data.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc foarte bine limba engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, aceasta este prima aplicatie de angajare.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat foarte mult ca pescar si miner, m a pasionat foarte mult slujba de pescar deoarece este una calmanta, iar cea dee miner deoarece este bine platita.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Deoarece caut un loc de munca in care nu numai ca va veti bucura de ceea ce fac,dar,de asemenea, una in care pot avansa in pozitii noi. Sunt foarte bun la ceea ce fac, dar in domeniul salvarii vietilor exista intotdeana noi instrumente si tehnologii care apar. Doresc un loc de munca care imi permite aflarea unor noi metode de salvare a celor ce au nevoie, cu care imi pot extinde abilitatile. Este un loc de munca foarte respectat de tot orasul, unde desi trebuie depusa multa munca esti foarte bine rasplatit.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Desi fiecare dintre noi este diferit de ceilalti asta nu inseamna ca nu exista si niste tipare. Personal oamenii ma considera de incredere, amuzant, harnic,curios si curajos. Uneori ma diferentiez de restul doar prin modul in care vad eu lucririle care de obicei este altfel. Imi place sa am propria parere, nu ceea ce cred altii. Asadar, aceste lucruri ma diferentiaza de ceilalti candidati.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Razvan.
  • 4.2 Vârsta: 16 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Calarasi.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Din 2017.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe acest server de 7 luni.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: Am 60 de ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 377.
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Minim 3 ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu.
  • 5.0 Alte informații: Va multumesc pentru timpul acordat, va doresc o zi/seara frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTAT.jpg
 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Czele
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share