Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER) Tony Cocerhan [Tony / 1449]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tony Cocerhan 
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Suceava dar sunt stabilit in Anglia de aprox. 8 anii 
  • Cu ce va ocupati: Architect Engineer / Site Manager 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da , sunt de acord !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: :Pot spune cu siguranta ca il cunosc 90% din el 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie de Helper deoarece ma consider o persoana care ajuta oameni fara a cere ceva in schimb si pot sa ajut playeri cu experienta mea pe server
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): As avea de spus foarte multe despre mine dar o voi face in scurt , sunt stabilit in Anglia cu familia de 8 anii , am facut niste cursuri in care am dobandit niste diplome in domeniu contructilor, consider ca sunt prietenos , amuzant si cu bun simt iar mai multe despre mine veti afla pe parcus .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Cocerhan 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server:2200 
  • De cat timp jucati pe server: Din 2020 de prin Septembrie
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile , uneori stau cate 16h sau alte zile cand stau 2h , dar in medie  3-5h 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-rui si 3 warn-uri luate prin 2021
  • ID-ul din joc: 1449
  • Averea detinuta in joc: VIP pe 3luni , masini , Bugatti,  gt63 , bmwx6 permanent,  si niste iteme foarte rare pe server
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , din cate stiu eu dar sunt persoane care nu prea ma plac si este unu lucru normal . 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): niciodata,  orice greseala am facut mi-am asumat-o din prima fara sa mint .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: prima data as lasa prietenile deoparte , as deveni un pic mai sever cu playeri care nu au chef sa joace pe comunitate si sa ajut cominitatea pe server dar si pe discord 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta comunitatea care au o problema pe server / discord si le explica cum ar trebuii sa procedeze pe viitor in unele cazuri .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS 24/7 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt de acord cu aceasta !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share