Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bula Cosmin [ CTF ID: 18381 ]


Recommended Posts

 

 


 

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alexandru Cosmin 
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Ilfov 
  • Cu ce va ocupati: Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie datorita activitati mele pe server si timpului petrecut pe aceasta comunitate. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Alexandru Cosmin, locuiesc in aproiere de Bucuresti. Ma consider o persoana prietenoasa si calma, practic fotbal de 6 ani si imi plac jocurile pe calculator  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bula Cosmin 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin 
  • Ore jucate pe server: 2000 
  • De cat timp jucati pe server: aproape 2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6/12
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate da dar am lasat prostile de o parte si de 8 luni de zile nu am mai luat sanctiuni. 
  • ID-ul din joc: 18381
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 5 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Diferit de oameni din staff nu as face nimic, as face exact ce ar trebuii. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Aceasta functie este ceva foarte important pentru acest server si pentru oameni care se joaca pe el. El are obligatia sa ajute comunitatea prin tickete, trebuie sa fie o peroana matura si atenta, deciizile  sale trebuiesc luate cu cap pentru ca el reprezinta o persoana din imaginea comunitati. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share