Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihai Popescu [ HaFiu / 16216 ]


HaFiu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Chiriac Sebastian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca oricine merita cea mai mica sansa la acesta functie. Eu unul cred ca o merit deoarece am o experienta vasta pe aceasta comunitate si consider ca m-as descurca.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, numele meu este Sebi. Am varsta de 16 ani si locuiesc in Bucuresti. Acum 2 ani am intrat pentru prima data pe serverul vostru de Fivem. Prima mea opinie a fost una buna, intrucat observam lucruri noi si bine puse la punct. Incet incet am inceput sa ma atasez mai mult de acest server, chiar daca imi era greu cu un nou set de reguli, modul in care erau si sunt explicate m-a ajutat sa-le invat destul de usor. In timp mi-a dezvoltat o pasiune si asa mi-a venit decizia sa aplic pentru functia de Helper.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mihai Popescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): hafiutzeaka123
  • Ore jucate pe server: 1400
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 2 si 10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da, 3 banuri ( esuarea de a sta intr-o factiune, dissconect in rp si coruptie. ) si un warn ( actiune ilegala in zona publica ) [ ultimul ban l-am luat la 300 de ore ]
  • ID-ul din joc: 16216
  • Averea detinuta in joc: ~ 4.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa stau cat mai mult pe tickete in orele de varf si sa ajut oameni. Consider ca nu as putea face ceva diferit fata de ceilalti membrii staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper are responsabilitatea sa ajute playerii atunci cand fac un ticket cu diferite intrebari sau reclamatii fata de alti playerii. Pe langa ceea ce am scris mai sus eu consider ca eu un Helper trebuie sa fie calm si disciplinat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share