Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Dragos Bonanno [DragosZ/ ID: 45083]


DraG0sZ
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragos Mario
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca pot fi de ajutor server ului si comunitatii FPLAYT deoarece cunosc bine regulamentul, sunt o persoana calma si prietenoasa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Dragos, am varsta de 16 ani locuiesc in Bucuresti unde sunt clasa a 10 a la un liceu economic. Sunt pasionat de jocurile pe calculator , pe comunitatea FPLAYT am intrat pentru prima oara acum un 1 an ,mi sa parut totul nou si foarte tare venind de pe un server medium rp simteam cu adevarat ca fac rp. Sunt o persoana calma, intelegatoare si cu simtul umorului.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dragos Bonanno
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dragos
  • Ore jucate pe server: 2400 de ore
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-8 ore depinde de zi si chef
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban de Bug Abuse - Teleportare autovehicul de 3 zile
  • ID-ul din joc: 45083
  • Averea detinuta in joc: 20M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut niciodata vreo altercatie cu un membru staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O sa incerc sa fac tot posibilul sa fiu cat mai corect si sa imi dedic cat mai mult timp server ului facand tickete si aplicand sanctiuni jucatorilor ce nu respecta regulamentul comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER bun se ocupa de mentinerea calitatii roleplay-ului pe server aplicand sanctiuni de tip ban/warn/ jail jucatorilor mai noi pe comunitate dar si prin ajutarea cu un raspuns unde playerii au unele nelamuriri legate de regulament si situatii rp.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da nvidia geforce si obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share