Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Don Calogero Vizzi [ Mipos / ID: 19163 ]


Mipos
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan Bursuc Gabriel Mihai
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Mazze (pe langa Torino)
  • Cu ce va ocupati: Stundent la facultate anul 1
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In ultima perioada m-am  schimbat foarte mult si consider ca am ajuns la un nivel de maturitate potrivit incat sa mai incerc inca odata pentru aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, eu m-as descrie in felul urmator: relativ calm, prietenos,de treaba si deschis la minte(poate uneori mai gresesc si nu par dar incerc sa schimb acest aspect), foarte emotiv si relativ sensibil, creativ si incerc printre toate acestea cat de caterinca si amuzant posibil, mai putin cand e vorba de munca serioasa!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Don Calogero Vizzi
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mipos
  • Ore jucate pe server: 2582
  • De cat timp jucati pe server: de multa vreme peste 2 ai cred.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de vreo 5/6 ore poate chiar mai multe depinde de stare
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri si 3 warn-uri atatea vad scrise pe discord, 1 ban vdm, 1 ban suferinte la adresa lui Preda si al cali cartelului.
  • ID-ul din joc: 19163
  • Averea detinuta in joc: 3/4 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa imi desfasor activitatea si sa imi fac treaba cat mai bine posibil, diferit nu cred ca ar fi nevoie sa fac ceva diferit pentru ca, consider ca nu prea ai avea ce sa faci diferti fata de ceilalti helperi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper cred ca se ocupa cu ajutarea playerilor de pe server, intretinerea chatului , dv-uri la masinile abandonate si nefolosite/distruse si in mare parte cu problemele la tickete.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share