Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] JaiMon Bogdan [.jaimon / ID: 3677]


JaiMon
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: tinichigerie/vopsitorie 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Avand in vedere orele pe care le am pe fivem am un mic bagaj de cunostinta in administrarea unui grad staff, sunt foarte descurcaret si pot spune ca am dobandit unele trikuri de pe alte servere 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt din timisoara, lucrez la service auto Mercedes-Benz, de profesie sunt mecanic tinichigiu vopsitor, imi place sa lucrez in  domeniul it si nu doar in it, ma pricep sa programez si sa reformatez multe lucruri, de exemplu la 15 ani am facut primul program care era pe baza de jocuri, mod de grafica pe fivem, mod de sunet, am facut add-on pentru gta, mi am facut chestii pentru arma 3, am modat half - Life ul, mi am facut pack pentru cs 1.6, am facut documente pentru acasa, certificate de casatorie etc, am ajutat in orasul meu primarul cu multe atribuintari, de fel sunt ordonat si imi place curatenia, am practicat Kick-Boxing de performanta, acuma ma reinscriu la MMA

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): JaiMon Bogdan 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): JaiMon
  • Ore jucate pe server: 250
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc de cand a fost in paleto, dupa sa mutat in los antos, inainte de wipe ul ne asteptat am avut id-ul 5849 si am jucat de ceva timp m-am apucat serios 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: daca este nevoie si 5-6-7 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am doar un ban laut pe drept cu motivul ,, Disconnect in rolepaly" murisem singur de prost, picasem de pe scari, si intervenise ceva urgent si am inchis jocul rapid si nu am putut raspunde la mesajul de avertizare si am fost sanctionat cu ban provizoriu 14ziele fara drept de palta
  • ID-ul din joc: 3677
  • Averea detinuta in joc: estimez undeva la 500.000 (cred)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, de fel sunt un baiat sociabil si foarte descurcaret si m-am imprietenit cu toata lumea, invidea nu-mi pot da seama sau rautatea/pica pe care o detin altii fata de minte pentru ca nu mi dau seama
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu cand a fost sa ajut pe cineva sau sa fiu ajutat am vorbit frumos si am vorbit civiliat fara sa tip sau sa ma bag peste cineva 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai foarte multe nu as putea face pentru ca majoritatea membrilor staff au o gandire matura, desii as putea fii la ajutor si as putea sa ajut destul de des pe discord pe sectiunile de discutii si pe sectiunile de suport, in joc bine inteles facand tickete si stand cu noclipul in zonele aglomerate 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutrul playerilor si sa tina un echilibru in roleplay-uri si sa sanctioneze playerii de fiecare data cand este nevoie, eu cosider ca aceasta este functia unui helper pentru ca moderatorii/admistratorii se ocupa de administrarea sereverului cu everyone pe canalele de yt si cele de evenimente, cu forumul, cu reclamatii, cu buguri ig, cu evenimente ne placute unui helper care nu poate ajuta etc
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share