Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gobi Manea [ GABATHEMIAW / ID: 73789 ]


Gaba
 Share

Recommended Posts

 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Buruian Gabriel
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Elev, Sport, Nutritie
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece sunt convins ca pot lua decizii corecte in situatii complicate, de asemnea pe parcursul timpului am urmarit stream-uri realizate de catre membrii staff din care am invatat mai mult din aplicabilitatea regulamentului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Gabi, am 17 ani, traiesc in Cluj-Napoca, ma ocup cu sportul si nutritia sportiva, momentan doar pasionat de mecanica si aviatie. Ma consider un om muncitor intr-un domeniu unde simt nevoia mea, am incredere in mine, in deciziile mele si sunt greu de manipulat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gobi Manea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GABATHEMIAW
  • Ore jucate pe server: 1166
  • De cat timp jucati pe server: Ianuarie 2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamanii cam 1-2 ore, iar in weekend cam 10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 4 warn-uri  (3 platite)
  • ID-ul din joc: 73789
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3,5 kk
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Sunt respectuos cu orice membru al comunitatii.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Staff-ul face deja o treaba excelenta, nu am cum sa mai inovez ceva, doar ca as vrea sa stau mai mult la intrebarile din regulament sa inteleg de unde a venit curiozitatea player-ilor si totodata nesiguranta acestora regulamentara referitoare la intrebare.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un HELPER se ocupa cu ajutarea, sanctionarea si lamurirea jucatorilor in scopul creatiei/mentinerii unui RolePlay cat mai interesant si realist.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA(NVIDIA RECORDER)
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share