Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihailescu Razvan [ DarkRM / ID: 49152 ]


DarkRM
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Strimbeanu Razvan Mihai
Varsta reala: 16 ani
Orasul unde traiti: Traiesc in Ploiesti
Cu ce va ocupati: Sunt Elev la liceu
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc in mare parte tot regulamentul
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca toti meritam o sansa ca si membru staff atata timp cat avem un istoric curat. Eu doresc sa devin membru staff deoarece dupa aproape 1 an de experienta pe aceasta comunitate as vrea sa incerc ceva nou si sa ajut comunitatea cum pot
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu, pasionat de gaming, sporturi si masini. Prietenii ar zice ca sunt un baiat de treaba si caterinca, insa si serios la nevoie. Imi place sa cunosc oameni si sa incerc experiente noi, ma integrez rapid intr-un grup nou si incerc sa fac o impresie buna mereu.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Mihailescu Razvan
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DarkRM
Ore jucate pe server: 1470
De cat timp jucati pe server: Caracterul il am facut de mai mult timp, insa activez pe server din Noiembrie 2022
Cat timp acordati serverului pe zi: In ultimul timp nu am jucat la fel de mult, insa cu inceperea liceului si stand mai mult acasa, pot juca in jur de 3-4 ore pe zi
Sanctiuni anterioare pe server: 2 Jail-uri la <100 ore
ID-ul din joc: 49152
Averea detinuta in joc: Nu mi-am calculat niciodata averea, insa daca ar fi sa aproximez ar fi in jur de 1 milion
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu eu nu, m-am straduit sa fac o impresie buna
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa nu mai fac micile greseli pe care le mai fac in unele roleplay-uri
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor de pe joc, si ajutarea playerilor pentru un roleplay cat mai curat
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma cu OBS
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share