Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Moskinezour Andrew [ bly / ID: 1591]


bily
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Louis
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Liceu [Xll-A ]
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur , sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calma si cinstita . Pot sa ma descurc cu jucatorii care au nevoie de ajutor , oprirea conflictelor. Capabilitatea de a lua decizile necesare cand cineva greseste (conform regulamentului) / al putea ajuta sa nu mai greseasca si a explica sa gandeasca inainte de a face o actiune . Pot spune ca am o experienta anterioara in acest domeniu de staff .Imi place sa ma implic cand este vorba despre o problema .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Un baiat de cartier , care stie de gluma  , serios mereu cand este nevoie , sunt un om chill in mare parte , maturitate , experienta in roleplay , ma descurc sub presiune , sunt genul de om care respecta daca este respectat si recunosc cand fac o greseala. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Moskinezour Andrew
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): bly
  • Ore jucate pe server:  300
  • De cat timp jucati pe server:  De la wipe-ul trecut. (actiune paleto)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6
  • Sanctiuni anterioare pe server:  [ID: 1591] / [Motiv: PG] [Nr. Warnuri: 1/4 ] 02/09/2020
  • ID-ul din joc: 1591
  • Averea detinuta in joc: 3.000.000$ [ estimata cu masini + case ] 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Voi oferii o atentie sporita jucatorilor care au nevoie de admin in orice situatie . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu intrebarile legate de server , rezolva ticketele creeate de jucatori , mentine serverul clean ( DV la masinile abandonate pentru a evita lag-ul) , indrumarea jucatorilor noi  , etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  Desigur.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep avand in vedre ca il cunosc de ceva timp nu prea am avut probleme cu el, mereu a fost pregatit sa invete ceva nou, cred ca are si mentalitatea si experienta necesara pentru a avea acest grad.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share