Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Hellrider Asmodeus {Asmodeus/82809}


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Macovei Danut
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Belgia/Mons 7000
  • Cu ce va ocupati: {2020-2022} Sudor- Linii Tren/Tramvai -> {2022-Prezent} Concediu Medical
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:  DA- Impartialitatea in astfel de situatii este cea mai buna alegere
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Dea lungul timpului am incercat sa ajut comunitatea indiferent de situatie si membrii noi cu informatii in timp real fara fi necesara prezenta unui membru staff, de atunci am avut aceasta dorinta de a ajuta comunitatea mereu cu orice pot. Consider ca as merita aceasta functie pentru a putea ajuta comunitatea in continuare cum voi putea mai bine. Fiind neutru in fiecare situatie si calculand fiecare problema in functie de ce nevoie are fiecare jucator.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Sunt o fire 50%-50%impulsiva, avand o personalitate dubla in multe circumstante si momentan dispun de o disponibilitate foarte mare pentru a ajuta. personal am avut un interes imens in a ajuta servere atat de jocuri cat si comunitati de discord, si mereu am fost impartial vizavii de prietenii pe care ii aveam acolo. Sunt dornic de ajutor mereu si nu tin ura ooc pentru niste certuri sau circumstante ic.

     

    Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Hellrider Asmodeus
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Asmodeus
  • Ore jucate pe server: 1295.50
  • De cat timp jucati pe server: 13/05/2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 8 ore pe zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: in total 3 warn uri
  • ID-ul din joc: 82809
  • Averea detinuta in joc: Calculat din bunuri si monetar 14 m {bunuri: elicopter volatus, avion dodo, ap alta, vehicule pe cayo, si ilegalitati}
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu. respect foarte multe persoane ic si ooc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): A fost o circumstanta in care am avut o altercatie ic cu un jucatot si ooc am fost certat de staf, drept urmare si warn-ul primit "low-effort roleplay'' De altfel am incercat indiferent de sanctiune sa respect fiecare membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As oferii mai mult timp persoanelor in nevoie pentru ai invata cum sa indrepte greselile, as incerca sa ajut pe cei care au dificultati tehnice si sa dau sfaturi pentru a avea un gamplay cat mai placut si as oferii personal 50% din timpul meu gradului pentru care aplic in momentul de fata.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper este ca si un arbitru impartial si valoros la un meci din champions league, adica? el decide cand sa gresit, el explica ce sa gresit si pedepseste cu cartonas rosu "ban" sau cartonas galben "warn" diferitele greseli. Chiar si ooc pe discord poate rezolva debandada creata de unii si le acorda sanctiunea potrivita in functie de interactiunea si nivelul de comunicare intre helper si ''acuzat''
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am posibilitatea si as dorii sa fac si live daca mi se permite.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share