Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Matteo Alejandro Herraez [ Pigu / ID: 59 ]


Pigu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Software Developer (imi vand sufletul la o multinationala)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:  DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:   DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana calma, rabdatoare, prietenos si dornica de a ajuta. Astfel, aceste caracteristici trebuie sa fie la baza oricui se afla intr-o astfel de functie. Realizez ca nimeni nu e perfect (nici eu), si toti avem nevoie de ajutor in anunite momente, astfel incat sa se poata lua decizii corecte, in mod impartial si sa se actioneze corect la situatiile intampinate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt sociabil si capabil sa imi recunosc greselile, pasionat de domeniul IT, domeniul in care si activez in acest moment. Totodata avand in vedere locul de munca am cunostinte in scripting (javascript), networking si cloud (OBS,AWS, GPC) etc., am lansate cateva jocuri pe platforma de resale Steam si un numar mare de proiecte ce acopera diferite arii (quikr – social media; overlimit – networking, wubi – analytics, crekto – discord bots, quantum – esports/merch etc.) . Am o fire sociabila si ofer respect atata timp cat sunt si eu respectat la randul meu.

 

Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Matteo Alejandro Herraez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): PIG
  • Ore jucate pe server: Ore Caracter - 1358 / Ore Cont - 1466
  • De cat timp jucati pe server: ~4 ANI
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in medie 2-3H pe zi, cat imi permite si timpul de la munca (posibil chiar mai mult avand in vedere ca lucrez de acasa)
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 BAN (care a fost revocat)
  • ID-ul din joc: 59
  • Averea detinuta in joc: Casa VIP (Tongva Hills), ~ 10M in Vehicule (R34 Nismo, R35, Dodo etc. ) , ~ 3M In arme (AK, Navi, Gadget, Molotave etc.) , ~4M in alte iteme.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Orice functie vine cu un set de atributii cat si un set de responsabilitati, iar acestea trebuie respectate. Functia nu imi da dreptul de a imi schimba comportamentul OOC, din contra, avand aceasta functie trebuie sa dai dovada ca esti vretnic de ea. Astfel trebuie sa ma comport adecvat indiferent de situatie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Scopul unui HELPER este de a ne asigura ca jucatorii serverului respecta regulamentul, prin a ii indruma in situatiile in care au nevoie, cat si sa le explicam greselile facute astfel incat acestea sa inteleaga cu ce au gresit si sa nu mai repete.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Pigu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share