Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Costika Bagabontika [Lucishoo ID :254]


Lucishoo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Lucian.
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati:Docamdata nimic.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece in ultimul timp am fost foarte activ pe server, am invatat din greselile mele si m-am corectat unde trebuia. De asemenea, imi place sa ajut pe cine pot cum pot, si aceasta ar fii o oportunitate de a putea ajuta mai multa lume.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana simpla, descurcareata, cu simtul umorului bine dezvoltat. In timpul liber imi place sa joc pe calculator in mare parte, mai ales acum cu aceasta carantina. Sunt genul de persoana care nu renunta usor la un lucru si face tot posibilul sa reuseasca ce isi doreste.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Costika Bagabontika.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Lucishoo.
  • Ore jucate pe server:240.
  • De cat timp jucati pe server:Din 2017.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:10 ore minim.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un singur ban pentru Injurii OOC.
  • ID-ul din joc:254
  • Averea detinuta in joc:Am un mercedes GT63 VIP, si cam atat important.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu. Inafara de niste conficte mici, nu am avut alte probleme.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fii o persoana mai calculata, mai activa si mai perseverenta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea, un helper trebuie sa ajute toti membrii comuntatii, dar mai ales membrii noi care au nevoie de ajutor la inceput.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

-rep, nu are un comportament demn de un membru staff, e foarte vulcanic, si a luat ban deoarece a intrat pe support direct si a inceput sa injure o persoana aiurea

Edited by Matei29
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share