Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Bartolomie Alin [Alinus / 52]


Alinus
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Stepan Alin
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Arad
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Din punctul meu de vedere, merit aceasta functie deoarece tin sa cred ca am o atitudine corecta si cunosc regulamentul.Pot ajuta jucatorii noi prin a le explica regulamentul si sa-i indrum sa-l citeasca.Un alt motiv ar fi ca petrec foarte mult timp pe acest server si imi face placere sa joc si ma dedic acestei functii foarte mult.Merit aceasta functie deoarece pe parcurs am intalnit foarte multe situatii si stiu ce se poate intampla si sunt sigur ca fac fata acestei functii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana matura, imi asum tot ce fac si nu imi place sa fiu mintit.Imi place sa ma joc FiveM. Imi place cand cineva imi place sa ofer respect tuturor persoanelor, indiferent de varsta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Bartolomie Alin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Alinus
  • Ore jucate pe server: 539
  • De cat timp jucati pe server: 7 luni (septembri 2019)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 Warn
  • ID-ul din joc: 52
  • Averea detinuta in joc: Un apartament, Nissan GTR, +$200.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.Staff-ul din punctul meu de vedere este unul foarte bun, si nu doresc sa deranjez pe nimeni.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta mai multe persoane cu diferite probleme, as dedica mai mult timp server-ului si as respecta cu mare atentie sfaturile gradelor mai mari.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playerii la tickete.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share