Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bițică Ștefan[ ✟Stefan✟ / ID:148 ]


Stefan11497
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Bițică Ștefan
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Negrești județul Vaslui.
  • Cu ce va ocupati:Elev in clasa a-X-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit funcția deoarece am o oarecare vechime pe acest server, sunt o persoana linistita careia nu ii place sa atraga atentia,  imi place sa socializez, sa ajut cat si sa informez oameni din jurul meu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Stefan, am 16 ani si locuiesc in Negrești județul Vaslui. Sunt o persoana cu simtul umorului, linistita cu cei 7 ani deacasa. Imi place foarte mult sa editez poze/videoclipuri cat si sa le postez pe diverse retele de socializare pentru a vede impactul pe care le aduc. Ador natura, animalele cat si partea nemaivazuta a paranormalului. Ma consider o persoana altruista, binevoitoare si cat de cat credincioasa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ungureanu Stefan.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):✟Stefan✟
  • Ore jucate pe server:190.
  • De cat timp jucati pe server:De 6 luni cu mici pauze de odihna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In jur de 2-4 ore.[Uneori si mai mult]
    Sanctiuni anterioare pe server:-1 Warn inainte de wipe pentru vorbit OOC la croitorie [cand aveam in jur de 5 ore]
                                                           -1 Warn inainte de wipe pentru Pawergame[Daca nu ma insel.]
                                                           -1 Warn recent pentru MetaGaming.[Acum 2-3 saptamani].
  • ID-ul din joc:148
  • Averea detinuta in joc:Masini[Lamburghini Aventador,BMW R1000, duba, 2 bmw-uri] si 50k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Am incercat sa nu atrac atentia, sa fiu o persoana neutra.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu cred ca au existat astfel de incidente.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fi mai activ, as ajuta la cresterea comunitatii cu ce imi sta in putință.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea/informarea playerilor cat si sanctionarea/avertizarea lor cand acestea gresesc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur, pot filma cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share