Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marcel Apostolufus [ Tornada / ID: 2162 ]


Darius19
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Antonescu Darius
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Constanta
  • Cu ce va ocupati:Elev si in weekend la o firma de design.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sunt de acord.
  • unoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da,il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece am experienta in roleplay de 2 ani si jumatate si in zona Staff cam 6 luni(am fost pe o alta comunitate)
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut!Ma numesc Darius,am varsta de 17 ani sunt din Constanta ,imi place sa ma joc foarte mult pe calculator si joc doar Fivem.Ma consider o persoana calma,o persoana care socializeaza care se adapteaza repede usor la orice situatie si este foarte usor sa se lucreze cu mine deoarce inteles si ascult foarte repede.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marcel Apostolufus
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Tornada
  • Ore jucate pe server:410h
  • De cat timp jucati pe server:de 6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:9-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 warn uri
  • ID-ul din joc:2162
  • Averea detinuta in joc:undeva la 600k ,si organizatia OG-Tranquillo  
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nup,ma inteleg bine cu toata lumea inclusiv staff ul
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:nu as putea sa fac un lucru foarte diferit ,am sa vorbesc calm cu toata lumea si as incerca sa explic mai bine si mai detaliat o nelamurire pe care acestia o au.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu ajutarea playerilor de pe server, ajuta membrii staff ,face tot ce se zice de catre  Owner si ajuta serverul sa creasca.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share