Jump to content
×
×
  • Create New...

[Luat in deradere+minciuni] Omerta Hernandez CADET.


Recommended Posts

  • Nume Reclamant si ID: Corduneanu Adrian [3595]
  • Nume Reclamat si ID: Omerta Hernandez 
  • Data/Ora: 25/10/2023 ora 16:50
  • Regula incalcata (din regulament): (4)09. Obstrucția unui ofiţer
  • O explicatie a actiunii: Buna seara,in data de 25/10/2023 ora de 16:50 am fost retinut de catre domnul Omerta Hernandez si superiorul sau din motivul (4)09. Obstrucția unui ofiţer din codul penal. Am fost pe drept retinut de catre domni politisti doar ca in parcusul acestei arestari au intervenit niste probleme mari din partea domnului Omerta Hernandez. De la penitenciar pana la sectia de politie sandy domnul Omerta Hernandez cadet fiind,ma luat in deradere pe tot parcursul arestarii. Tot drumul mi a adresat vorbe si comentari de genul :" Lasa ca macar intri din nou la racoare" "O sa te cumintesti tu acolo" aceste replici au fost adresate pe parcusrul transportului pana la secia de politie Sandy. Dupa aceea domnul Omerta Hernandez a inceput cu anumite "inganari" care se pot auzi chiar si pe filmarea video de pe gopro,urmand ca dansul sa stea in fata celulei in timpul in care celalalt coleg ma procesa, sa stea pe tiktok si sa zica cu o voce impunatoare ce forme frumoase are doamna de pe tiktok timp de 10-15 secunde pana cand eu am simtit nevoie sa intervin verbal si sa i spun sa se opreasca. Dupa aceste schimburi de replici se poate auzi si pe filmare cum ca dansul zice ca poate "sa stea pe ce vrea el" iar instant dupa acel schimb de replici dansul a scos telefonul rostind urmatoare vorbe "uitati ca mai stau pe tiktok". Aceasta a fost din mare ce sa intamplat pe tot parcursul arestarii mele.
  • Dovezi (OBLIGATORIU, Poza/Video): video
  • Maritori: ca si martor a fost doar politistul care mi a facut al doilea cazier. (nu retin numele dar se poate verifica)
  • Alte informatii: Astept sa fiu contactat,o seara placuta.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share