Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Desmond Doss [desmond /245]


Bradovan
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: david barnea
  • Varsta reala:17 ani
  • Orasul unde traiti:iasi
  • Cu ce va ocupati: liceu 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  stiu regulamentul 10/10
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece am mai fost pe alte servere helper si stiu cu se mananca! Am o minte matura , pot sa iau decizii foarte bune!  Am un vocabular destul de dezvoltat si am un control foarte buna asupra emotiilor mele, adica pot sa mi pastrez calmul fara sa ma enervez! Si eu sa ajut mereu playerii la nevoie!  Si eu sincer merit aceasta functie deoarece iubesc sa ajut lumea , si staff-ul fplayt se ocupa cu ajutorul playerilor! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc davis barnea am 17 ani si sunt o persoana normala care ii place foarte mult sa se joace pe calculator , sa comunice si sa faca mult sport! Iubesc foarte mult sa ajut lumea la nevoie ! Sunt o fire destul de calma , respectuoasa si sincera! Urasc minciuna , si eu mint foarte rar !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Desmond Doss
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Desmond
  • Ore jucate pe server: 70+
  • De cat timp jucati pe server: joc din decembrie dar cu pauze !
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: nimic
  • ID-ul din joc: 245
  • Averea detinuta in joc: bmw m5 si o motocicleta adica am dat  80k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu as face diferit modul de actionare , de gandire si sunt mult mai dur  ! Iert doar playerii noi! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor playerilor pe care le intampina pe server! Ajuta server-ul sa fie roleplay-ul unul cat mai bun!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da , mereu filmez!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share