Jump to content
×
×
  • Create New...

[ CV ] Cenu Alex [684]


Recommended Posts

INFORMA?II GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Cenu 
1.2 Prenume: Alex
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 20 de ani.
1.5 Înaltime:1.86
1.6 Greutate: Am 75 kg
1.7 Nationalitate: Roman ( Romania )
1.8 Adresa: - 
1.9 Numar de telefon: 314-1514 

INFORMA?II LEGALE [2.0]

2.1 Sunteti un cetatean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal si corect.
2.2 Suferiti de orice boala cronica? Daca da, explicati: Nu, din fericire sunt un om perfect sanatos si cu o imunitate foarte dezvoltata.
2.3 Suferiti de orice boala fizica? Daca da, explica?i: Nu, nu sufar de nici un fel de boala fizica.
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performanta ca un potential angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati: Nu, deoarece sunt un om cu capul pe umeri si corect, nu un infractor.
2.6 Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati: Nu, deoarece sunt un om corect ce respecta acest oras cat si regulile acestuia.
2.7 Ati facut uz de substante interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i: Nu, nu am facut asa ceva niciodata si nici n-am sa fac. Imi place sa am un organism perfect.
2.8 Ati primit vreodata o contraventie? Daca da, specifica?i: Nu, nu am primit niciodata o amenda pentru contraventie.
2.9 Sunteti în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, este valabil, abea ce a fost reinoit.
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Nu, nu mi-a fost suspendat niciodata de cand sunt in acest oras.
2.10 Sunteti capabil sa comunicati atât verbal cât ti în scris în Limba Romana?: Da, atat cat si vorbit cat si scris.
2.11 Aveti cunostinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explica?i: Da, detin cunostinte in limba Engleza.
 

INFORMA?II PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da, am fost respins si am spus sa mai incerc cu un CV mai bun!
3.1.1 Daca da, specificati si verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE SI DE MUNCA: -

 
3.2 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a statului?: Din pacate nu am avut sansa sa fac asta pana acum, asta este prima data.
3.2.1 Daca da, specificati agentia ti verdictul: - 
3.3 Specificati orice alta slujba pe care ati avut-o: Am lucrat ca si barman cat timp imi continuam studiile
 

ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei sa te alaturi Departamentului Medical Los Santos? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece cred ca este un departament cu un impact masiv asupra orasului, este munca de om capabil, serios si cu o dexteritate si ambitie foarte ridicata. Un alt motiv pentru care as dori sa ma alatur acestui Departament este dexteritate si calmul pe care il detin. Vreau ca toti membrii acestui oras, indiferent de etnie, cetatenie, rasa, sex ! TOTI SUNTEM LAFEL !
Ce te diferentiaza de ceilalti candidati?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Nu ma diferentiaza nimic fata ce ceilalti candidati, sunt un om simplu care isi doreste un job in acest oras, imi incerc sansa si sper ca voi fi acceptat pentru acest post in Departament. Daca m-as diferentia fata de ceilalti as fi fost foarte narcisist ceea ce eu nu sunt, sper sa ma intelegeti! Daca am cateva calitati vor iesi la evidenta cat timp muncesc si pun suflet pentru locul acesta de munca!
 

(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Alex
4.2 Vârsta: Am varsta minunata de 14 ani (5050911) Incurand 15. Pot spune ca am o mentalitate mai avamsata fata de cilalti copii de varsta mea. (Se vede dupa putin timp daca stati de vorba cu mine) ( Am si mentalitatea mai avansata cat si vocea mai groasa )
4.3 Oras sau localitate de provenien?a: Iasi , Iasi
4.4 De când va jucati GTA V?:Joc GTA V de aproxomativ 2 ani de zile.
4.5 De când va jucati pe server'ul FplayT ?: Am jucat in trecut pe acest server dar m-am reapucat recent (3 saptamani) deoarece simteam ca acest server este unul in care se respecta regulile! In special pentru comunitatea minunata pe care o detine acest server!
4.6 Cate ore aveti pe server?: Nu am foarte multe deoarece sunt destul de nou ca sa spun asa , detin 215 de ore in acest oras!
4.7 Ce ID aveti in joc ?: ID-ul meu este -684-
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In fiecare zi pot acumula minim 5 ore , fiind faptul ca suntem in carantina pot acumula chiar si 10 ore!
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu, nu am fost sanctionat niciodata.
5.0 Alte informatii: Multumesc ca aiti citit pana aici, Sper ca pot primi si eu o sansa chiar daca am varsta de 14 ani.. Daca fac ceva gresit ma puteti da afara...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share