Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Cenu Alex [684]


Cenu
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Cenu
  • 1.2 Prenume: Alex
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 20 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1,85
  • 1.6 Greutate: 75Kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Pe strazi
  • 1.9 Număr de telefon: 314-1514

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al acestei comune.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, sunt mai sanatos ca niciodata.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, sunt perfect fizic cat si mental.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, sunt un cetatean corect nu un criminal.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, sunt un cetatean corect nu un infractor.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu imi place sa bag in mine substante interzise ce imi fac rau.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, detin un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, conduc de 2 ani si nu am primit niciodata amenda sau sa fie suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa comunic verbal cat si in scris.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Ma descurc sa comunic cu cineva in engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, este primul CV de angajare catre Departamentului de politie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Am incercat sa trimit un CV in Departamentul Medical dar nu a fost pentru mine.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul Medical. Nu mi-a placut pentru a continua.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Eu fiind in alt oras am fost pana la varsta de 18 ani barman cat timp imi continuam studiile.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): De mic imi placea sa ma joc cu armele de plastic si sa ma prefac ca fac parte din Departamentul Politiei, Aveam vesta, pistol, catuse, etc.. . Ma prefaceam ca tatal meu este un infractor si eu incercam sa il prind, Pana la varsta de 15 ani pana am dat la liceul militar si de acolo am ales sa imi continui studiile la Academia de politie ( Los Santos Police Departament ). Vreau sa ajut lumea si sa scapam de oamenii de cauzeaza probleme in acest oras! Voi fi un politist drept si curajos.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu ma diferentiaza nimic fata ce ceilalti candidati, sunt un om simplu care isi doreste un job in acest oras, imi incerc sansa si sper ca voi fi acceptat pentru acest post in Departament. Daca m-as diferentia fata de ceilalti as fi fost foarte narcisist ceea ce eu nu sunt, sper sa ma intelegeti! Daca am cateva calitati vor iesi la evidenta cat timp muncesc si pun suflet pentru locul acesta de munca!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Alex
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta minunata de 14 ani (5050911) Incurand 15 ani. Nu vreau sa ma laud sau ceva dar pot zice ca am o mentalitate mai dezvoltata fata de copii de varsta mea, cat si vocea mai groasa.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Iasi | Iasi
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2.5 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : M-am jucat inainte de wipe cand era in paleto, si recent m-am reapucat impreuna cu cativa prieteni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 220 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 684
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da ( Chiar si mai mult ).
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Desigur.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Desigur.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, le-am citit.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit.
  • 5.14 Alte informații :Va multumesc pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost 
RESPINS!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share