Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bahoi Cosmin [ Cosmin / ID: 27739 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionuț Cosmin
  • Varsta reala: 17 inspre 18
  • Orasul unde traiti: Nienburg Weser / Germania
  • Cu ce va ocupati: Cu liceul
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur că da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt pe această comunitate de aproximativ 2 ani și jumătate de zile și având un istoric chiar și în stafful serverului, am încercat pe tot posibilul să dau dovadă de profesionalism și imparțialitate față de orice situație în care mă aflăm. Cum am menționat și în aplicația trecută pentru staff, sunt o persoană care își recunoaște greșelile și nu se ascunde până este prins. Consider că am căpătat foarte multă experiență în cele 7-8 luni de staff că și helper + mod pe acest server și mai ales consider că am înțeles toate greșelile pe care le-am făcut și pe viitor nu le voi mai repetă.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Momentan studiuez la un liceu în Germania, din când în când pe lângă mai și lucrez iar pe lângă rutină de zi cu zi pe care o avem toți îmi place foarte mult să mă joc pe calculator. Îmi place foarte mult să socializez și să cunosc persoane noi, sunt o fire calmă în general și apreziez sinceritatea. Sunt o persoană săritoare și îmi place să ajut mereu cu o părere.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bahoi Cosmin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin
  • Ore jucate pe server: 3030 +
  • De cat timp jucati pe server: Sunt pe această comunitate de aproximativ 2 ani și jumătate de zile
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore chiar si mai mult 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban de no-fear și un ban de coruptie.
  • ID-ul din joc: 27739
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am încercat mereu prin toate mafiile și peste tot unde am fost să ajut cu tot ce pot și să nu las o părere proastă la jucători
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, majoritatea îmi sunt tovarăși și chiar am avut mereu ce să învăț de la ei.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mă voi implică mult mai mult de cât eram și voi pasă pe plan secundar orice mutând reputația de STAFF FplayT pe primul loc. Am să îmi ajut colegi cu păreri la tickete, am să rezolv tickete pe discord cât și pe joc în care mă pot bagă, mă voi plimbă pe mapă să șterg mășinile neocupate și voi încearcă pe cât de mult posibil să corectez jucătorii în momentul în care fac ceva greșit chiar dacă asta înseamnă ori o explicație ori o sancțiune.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: În primul rând consider că un helper trebuie să învețe să fie "prieten" cu player-ul respectiv de la ticket, să se pună în piela reclamantului cât și în piele reclamatului. Trebuie să fi sigur pe ține când vorbeșți și mai ales să nu ai rușine să întrebi când ti se pare că greșești. Trebuie să mergi la tickete fără frică că posibil nu vei știi să rezolvi ticket-ul respectiv și trebuie să înveți să fi sigur pe ține indiferent de situație.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share